ایستگاه خبر

جیم کرامر راه‌حلی بیت کوینی برای سقوط ناگهانی GameStop دارد!!

جیم کرامر (Jim Cramer)، مجری کهنه‌کار CNBC، اخیرا در تویتی ابراز داشته که GameStop باید سهام خود را به بیت کوین تبدیل کند و به نگهداری این بیت کوین‌ها بپردازد. GameStop اینک تبدیل به نماد شورش سرمایه‌گذاران خرد در برابر وال استریت شده است. کرامر حتی پیشنهاد کرده که این شرکت ردیت (Reddit) خود را به Bitstop یا Gamecoin تغییر نام دهد و از این طریق، بر تغییر خود به سمت کریپتو تاکید کند. البته جای تاسف دارد که این شرکت نمی‌تواند نام اول را برای ردیت خود انتخاب کند زیرا این نام قبلا برای یک شرکت خودپرداز رمز ارزی واقع در میامی ثبت شده است.

بعد از یک حرکت صعودی ۳۰۰۰ درصدی که نزدیک بود تعدادی از صندوق‌های سرمایه‌گذاری فروش استقراضی را در اوایل ژانویه از صحنه روزگار محو کند، سهام این شرکت ناگهان با فروپاشی مواجه شد. در نتیجه این امر، سهام GameStop تقریبا ۸۸ درصد به نسبت بالاترین قله حاصله افت کردند. گزارش‌ها حاکی از آن هستند که یکی از سرمایه‌گذار‌ها تنها در مدت یک روز بیش از ۷ میلیون دلار ضرر کرد.

شور و اشتیاق مبارزه با ثروتمندان که در جمعیت WallStreetBets ایجاد شده بود، کم‌کم رو به افول گذاشت. تریدر‌های خرد تنها ۵ درصد از کل حجم ترید وال استریت را در کنترل دارند و بنابراین روی دادن چنین وضعیتی طبیعی است. کاهش ارزش سهام شرکت مذکور با کاهش علاقه به فروش استقراضی همزمان شد و در نتیجه، این سقوط سنگین به وقوع پیوست. اینک این سهام پرنوسان دوباره یک حرکت صعودی دیگر را آغاز کرده‌ است و بیش از ۴۰ درصد رشد را تجربه کرده است. البته این رشد بعد از آن شروع شد که Robinhood محدودیت‌های مناقشه‌برانگیز خود را برداشت. نظر شما چیست؟ راه‌حل جیم کرامر را چگونه ارزیابی می‌کنید؟ آیا این راه‌حل می‌تواند به جبران ضرر‌های سهام شرکت مذکور کمک کند؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=43557
دکمه بازگشت به بالا