ایستگاه خبر

۲۲ شعبه بانک هندی خدمات مالی رمز ارزی ارائه می‌دهند!

یک بانک هندی قصد دارد سرویس‌های مالی رمز ارزی را در شعبات خود فعال کند. به موجب این اقدام مشتریان این بانک با مراجعه به شعب منتخب می‌توانند با روپیه بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتالی خریداری کنند، حفاظت از دارایی‌های خود را به کیف پول‌های این بانک بسپرند و معادل دارایی‌های رمز ارزی خود وام دریافت نمایند.

خبرگزاری News.Bitcoin امروز گزارش کرده است که کاربران هندی رمزارزها به زودی در شعبات فیزیکی بانکی می‌توانند خدمات متنوع رمز ارزی دریافت کنند. خبر این اتفاق روز دوشنبه منتشر شده است. این محصول همکاری پلتفرم رمزارزی Cashaa و شرکت The United Multistate Credit Co است. شرکت United عضوی از انجمن بانک و اعتبارات هندوستان است.

دینیش کوکرجا مدیر United است. او مسئولیت اجرایی این موسسه مالی جدید که Unicas نام دارد را نیز بر عهده گرفته است.

“پروژه Unicas دسترسی مردم هندوستان به تلفیقی از سرویس‌هاس سنتی بانکی و خدمات رمز ارزی را مهیا می‌کند. این سرویس‌ها هم آنلاین خواهند بود و هم در ۲۲ شعبه این بانک در سرتاسر هندوستان در دسترس خواهند بود. مشتریان می‌توانند با پول نقد خود رمز ارز خریداری کنند. وام دریافت کنند. با رمز ارز خود طلا مبادله کنند و یا آنها را برای سرمایه‌گذاری به ما واگذار کنند.”

آنها قصد داشتند ۳۴ شعبه به این امر اختصاص دهند اما به خاطر شرایط ویژه ناشی از گسترش کرونا در ابتدا تنها ۲۲ شعبه این خدمات را به کاربران عرضه خواهد کرد.

در ابتدا کاربران می‌توانند بیت‌کوین، اتر، بایننس کوین، بیت‌کوین‌کش، EOS، لایت‌کوین و XRP را با روپیه خریداری کنند.

بیشتر بخوانید: مصاحبه با نناد پالینکاچویچ، هم‌بنیان‌گذار CDP Saver

https://coiniran.com/?p=41742
دکمه بازگشت به بالا