ایستگاه خبر

صرافی رمزارزی هوآبی در صدر سازمان‌هایی که اتریوم‌های استیک‌شده را برداشت کرده‌اند

صرافی رمزارزی هوآبی اکنون یکی از بزرگ‌ترین برداشت‌کنندگان از قرارداد سهام اتریوم (ETH) است که بیش از 50000 اتر را خارج کرده است.

با این حال، صرافی شروع به سپرده‌گذاری مجدد آن از یک کیف پول دیگر کرد و  تا کنون، پس از به‌روزرسانی شانگهای، 16000 اتر را به قرارداد برگردانده است که به مجموعه جدیدی از اعتبارسنج‌ها نیاز دارد.

صرافی رمزارزی هوآبی بیشترین سهم را در میان برداشت‌کنندگان اترهای سهام‌گذاری‌شده دارد

صرافی رمزارزی هوآبی با سهم 28.3 درصدی یا 39776 اتریوم در میان اولین سازمان‌هایی است که اتریوم‌های قفل‌شده در قرارداد را برداشت کرده‌اند. به گفته نانسن، PieDAO (17 درصد) و کراکن صرافی کریپتو (5.88 درصد) به ترتیب سوم و چهارم هستند.

افرادی که از این موضوع مطلع هستند گفتند تعداد زیاد برداشت هوآبی با سهام ETH به دلیل واگذاری سهامداران جدید و قدیمی است. به این ترتیب، ممکن است مقداری اتر برداشته شود و دوباره سپرده شود.

قیمت اتر پس از به‌روزرسانی شانگهای افزایش یافت

ارز دیجیتال بومی اتریوم، اتر یا ETH، در هفته گذشته 13 درصد افزایش یافته است و در هنگام نوشتن این خبر بالای 2000 دلار معامله می‌شود. این افزایش را می‌توان به به‌روزرسانی شانگهای نسبت داد.

Huobi withdraws over 50,000 ETH after Shanghai Upgrade - 1
نمودار قیمت هفت‌روزه اتر| منبع: CoinMarketCap

بر اساس داده‌های CoinMarketCap، اتریوم پس از رسیدن به بالاترین سطح هفتگی خود یعنی 2126 دلار در 14 آوریل، اکنون در حدود 2088 دلار معامله می‌شود.

به‌روزرسانی شانگهای، که به عنوان شپلا (Shapella) نیز شناخته می‌شود، انتقال شبکه اتریوم از اثبات کار (PoW) به اجماع اثبات سهام (PoS) با کارآمدی انرژی بیشتر است.

این به‌روزرسانی به سهامدارانی که شبکه را ایمن می‌کنند اجازه می‌دهد تا اترهای خود را همراه با پاداش‌هایی که به‌دست آورده‌اند برداشت کنند. اجماع جدید نسل جدیدی از اعتبار سنج‌ها را برای حفظ بلاکچین معرفی کرد.

 

پیشنهاد مطالعه: پس از مرج اتریوم چه اتفاقی خواهد افتاد؟

 

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا