ایستگاه خبر

صرافی هوبی از تسویه آنی تعدادی از مبادلات مارجینی خود سخن می‌گوید!

صرافی هوبی که یک صرافی رمز ارز واقع در سنگاپور است، بعد از اینکه از طرح خود برای تسویه آنی معاملات مارجینی بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، چین لینک و ریپل در برابر تتر سخن گفت، خبرساز شده و مورد توجه قرار گرفت. بنا بر اعلامیه این صرافی، کاربران این صرافی از بخش معاملات آتی آن رضایت دارند و این صرافی نیز نمای مورد نظر را اضافه خواهد کرد.

نمای تسویه آنی برای مبادلات بیت کوین/تتر، اتریوم/تتر، لایت کوین/تتر، چین لینک/تتر و ریپل/تتر از ساعت ۱۸ روز ۱۱ دسامبر به وقت محلی سنگاپور شروع خواهد شد. این نما برای هر دو حالت مارجین cross و isolated موجود خواهد بود و به صورت آزمایشی اعمال خواهد شد که تا تاریخ ۳۰ ژوئن ۲۰۲۱ معتبر خواهد بود.

تسویه آنی به تریدر‌ها اجازه خواهد داد که سود حاصله بعد از بستن پوزیشن را فورا برداشت کنند و لازم نباشد که منتظر زمان تسویه بمانند. انتظار می‌رود که این نما استفاده از وجوه را بسیار بهبود ببخشد. بنابراین این اقدام صرافی هوبی می‌تواند بسیار مفید باشد.

در اوایل امسال بود که صرافی رمز ارز بیت استمپ نیز نمای تسویه آنی را در مشارکت با BLINC اعلام کرد. معمولا تسویه آنی سرویسی است که توسط موسسات بانکی ارائه داده می‌شود. اخیرا بانک DBS سنگاپور اعلام کرده که یک صرافی دارایی‌های دیجیتال راه‌اندازی خواهد کرد که به احتمال زیاد عملکرد تسویه آنی در آن صرافی ارائه خواهد شد.

این صرافی اولین صرافی رمز ارز خواهد بود که توسط یک بانک راه‌اندازی می‌شود و انتظار می‌رود که این صرافی سرمایه‌گذاران موسساتی و خرد زیادی را جذب کند. احتمال این نیز می‌رود که بسیاری از مشتریانی که قبلا در صرافی‌های دیگری مانند صرافی هوبی معامله کرده‌اند، جذب این صرافی جدید شوند. این صرافی جدید رقیب برجسته‌ای برای صرافی‌های موجود خواهد بود.

این صرافی جدید از دوشنبه تا جمعه و از ساعت ۹ صبح تا ۴ بعدازظهر به وقت محلی فعالیت خواهد داشت و این بر خلاف عملکرد ۲۴ ساعته بقیه صرافی‌های رمز ارز است.

source

https://coiniran.com/?p=42528
دکمه بازگشت به بالا