ایستگاه خبر

آغاز به کار پلتفرم بین المللی  HollaEx، یک پلتفرم مناسب برای کاربران ایرانی

۱۱ دی ماه ۱۳۹۸، آغاز به کار پلتفرم بین المللی  HollaEx

با تولید و آماده شدن نرم افزار متن باز HollaEx Kit توسط شرکت  bitHolla، امکان خرید توکن به منظور لاک کردن برای عملیاتی شدن نرم افزار و یا به منظور ترید، از این تاریخ آغاز می شود. بر مبنای نقشه راه اعلام شده برای این پروژه، شروع کار HollaEx Exchange روز ۱ ژانویه ۲۰۲۰ برابر با ۱۱ دی ماه است و از طریق سایت HollaEx.com در دسترس خواهد بود. همچنین در این تاریخ توکن های پروژه عرضه عمومی خواهد شد.

یک پلتفرم بین المللی مناسب برای کاربران ایرانی

پلتفرم HollaEx به دنبال راه اندازی بازار باز (open market) است و هر کاربری می تواند از هر نقطه از دنیا به آن وصل شده و ازآن استفاده نماید. در حال حاضر محدودیتی از این نظر برای کاربران وجود ندارد. بنابراین محدودیتی برای عضویت کاربران ایرانی نیز در آن وجود نداشته و مطابق اعلام بنیانگذاران این پروژه، کاربران ایرانی می توانند بدون هیچگونه نگرانی از مسدود شدن حساب کاربری خود، به راحتی به بازارهای جهانی (با نقدینگی بالا) متصل شده و فعالیت نمایند.

کاربرانی که که اکانت شان در اکسچنج اصلی HollaEx Exchange از طریق لینک ریفرال کوین ایران ثبت و تایید گردد از تخفیف ۳۰ درصدی کارمزد تراکنش ها برای سه ماه برخوردار می شوند. چنانچه این کاربران از قبل روی اکسیر KYC شده باشند و با همان ایمیل و با ریفرال کوین ایران ثبت نام کنند دیگر نیازی به KYC مجدد ندارند و همچنین به level 2 ارتقاء یافته و به هر کدام ۲۰ توکن XHT هدیه داده خواهد شد. ضمنا این کاربران امکان مقادیر بالاتری withdraw خواهند داشت و از فی تراکنش کمتری بهره مند می شوند.

به کاربرانی که روی اکسیر رجیستر نیستند، پیشنهاد می گردد ابتدا روی اکسیر ثبت نام و KYC کرده و سپس با همان ایمیل ثبت نامی از طریق لینک ریفرال کوین ایران روی HollaEx ثبت نام کنند و از مزایای فوق بهره مند گردند.

برای ثبت‌نام در این صرافی و بهره مندی از مزایای فوق کلیک کنید.

متن (بیانیه) حاضر، به درخواست سفارش دهنده منتشر شده است. کوین ایران مسئولیتی بابت تایید یا عدم تایید صحت، کیفیت و تبلیغ محصولات یا سایر مطالب موجود در این صفحه بر عهده نمی‌گیرد. خوانندگان محترم لازم است قبل از هرگونه اقدامی در رابطه با آن، تحقیق و بررسی خود را انجام دهند. کوین ایران مسئولیت مستقیم و یا غیر مستقیمی در قبال هرگونه خسارت ناشی از اتکا به محتوا، کالا و یا خدماتی که در این صفحه ذکر گردیده ندارد.

https://coiniran.com/?p=35993
دکمه بازگشت به بالا