آموزش ترید، سرمایه‌گذاری و تحلیل بازار

پلتفرم بین المللی HollaEx، یک اکسچنج متن-باز و آماده به کار

پلتفرم بین المللی HollaEx محصول شرکت bitHolla (شریک استراتژیک اکسیر) است. این پلتفرم یک اکسچنج متن-باز (white-label exchange) و آماده به کار (HollaEx Kit) با امکانات متفاوت به شما ارائه می دهد.

 

مقدمه

بررسی سیر تحول داد و ستد نزد انسان ها از آغاز پیدایش در دوران های گذشته نشان دهنده خواست افراد برای ساده سازی و سرعت و بهبود روند انجام معاملات بوده است. تا پیش از پیدایش رمزارز ها آنچه که در بین افراد به عنوان اکسچنج تلقی می شد مکانها و فضاهای پیچیده ای نظیر بازار بورس نیویورک، نزدَک و یا توکیو بود. اما با شروع به کار اولین اکسچنج در سال ۲۰۱۱ (Bitcoinica) این مفهوم متحول گردید و پس از آن اکسچنج های حوزه کریپتو و رمزارز ها یکی پس از دیگری در سال های اخیر ایجاد و شروع به کار کردند که البته در این بین اتفاقات ناخوشایندی هم برای تعدادی از آنها رخ داده است. پروژه HollaEx با هدف تسهیل استارت آپ های علاقمند به کسب و کار راه اندازی اکسچنج رمزارز ها و کاهش هزینه ها و پیچیدگی های تولید نرم افزاری تولید  اکسچنج، وارد این عرصه شده و کیت نرم افزاری آماده به کار یک اکسچنج رمزارزی را به صورت متن-باز در اختیار استارت آپ ها قرار می دهد.

۱ ژانویه ۲۰۲۰ (۱۱ دی ماه ۱۳۹۸)، آغاز به کار پلتفرم بین المللی HollaEx

با تولید و آماده شدن نرم افزار متن باز HollaEx Kit توسط شرکت bitHolla، امکان خرید توکن به منظور لاک کردن برای عملیاتی شدن نرم افزار و یا به منظور ترید، از این تاریخ آغاز می شود. بر مبنای نقشه راه اعلام شده برای این پروژه، شروع کار HollaEx Exchange روز ۱ ژانویه ۲۰۲۰ برابر با ۱۱ دی ماه است و از طریق سایت HollaEx.com در دسترس خواهد بود. همچنین در این تاریخ توکن های پروژه عرضه عمومی خواهد شد.

مطابق قولی که مدیر عامل این پروژه داده است، راه اندازی کیت نرم افزاری متن-باز HollaEx Kit به سادگی ساخت یک وب سایت توسط وردپرس خواهد بود. او می گوید این نرم افزار حاصل تلاش ها و زحمات این تیم برای مدت مدیدی است تا بتوانند تکنولوژی و بستر ترید رمزارزها را به سهولت در اختیار شرکت ها و استارت آپ های علاقمند قرار دهند.

وایت-پیپر (white-paper) این پروژه را می توانید از این لینک دریافت نمایید.

این کیت نرم افزاری علاوه بر اینکه به تنهایی آماده به کار است، به گونه ای است که شرکت ها می توانند آن را مطابق با نیازهای خود توسعه داده و امکانات دیگری به آن اضافه و برای خود rebrand نمایند.

از اول ژانویه شما می توانید اکسچنج hollaex.com را به عنوان یک مثال زنده و عملی از قابلیت های HollaEx Kit مشاهده نمایید.

 پلتفرم HollaEx یک اکسچنج کریپتو به کریپتو با پشتیبانی از ترید  زوج رمزارز های مختلف و علاوه بر آن توکن HollaEx به عنوان توکن ذاتی (native) این پلتفرم است.

 

HollaEx Exchange

یک پلتفرم بین المللی مناسب برای کاربران ایرانی

پلتفرم HollaEx به دنبال راه اندازی بازار باز (open market) است و هر کاربری می تواند از هر نقطه از دنیا به آن وصل شده و ازآن استفاده نماید. در حال حاضر محدودیتی از این نظر برای کاربران وجود ندارد. بنابراین محدودیتی برای عضویت کاربران ایرانی نیز در آن وجود نداشته و مطابق اعلام بنیانگذاران این پروژه، کاربران ایرانی می توانند بدون هیچگونه نگرانی از مسدود شدن حساب کاربری خود، به راحتی به بازارهای جهانی (با نقدینگی بالا) متصل شده و فعالیت نمایند.

این اکسچنج با کارایی بالا امکان ترید ۲۴/۷ را برای تریدرها فراهم می کند. در شروع کار نیز کریپتو های مشهور و مطرح نظیر BTC, ETH,USDT, BCH, XRP و XMR را پشتیبانی خواهد کرد و پس از آن زوج کریپتو های دیگر به سرعت به این پلتفرم اضافه خواهد شد.

 

HollaEx crypto pairs

از سوی دیگر عملکرد عملیاتی این پلتفرم مبتنی بر یک توکن ذاتی (native token) به نام HollaEX token با نام اختصاری XHT است. این توکن دارای ماهیت utility است و کاربران می توانند آن را در این اکسچنج ترید کنند.

HollaEx token

 

کیت HollaEx Kit را از گیت هاب دانلود و اکسچنج خود را راه اندازی کنید

با دانلود کردن کیت نرم افزاری HollaEx Kit  که به صورت متن باز در GitHub قرار دارد، یک اکسچنج عملیاتی خواهید داشت و می توانید به صورت آزمایشی به مدت ۱۵ روز از تمام امکانات آن استفاده نمایید. اما برای فعال ماندن این اکسچنج بعد از دوره آزمایشی نیازمند به قفل کردن تعداد معینی از توکن های HollaEx یا همان XHT روی آن و دریافت لایسنس برای فعال سازی اکسچنج خواهید بود. این مقدار توکن لاک شده مادمی که اکسچنج عملیاتی و در حال کار باشد به صورت قفل شده باقی خواهد ماند اما در صورت توقف کار اکسچنج این توکن ها unlock شده و می تواند در بازار با کوین های دیگر معامله گردد.

حتی اگر دانش فنی کافی برای گرفتن و راه اندازی آن از گیت هاب را ندارید پشتیبانی فنی ما را در dash.bitholla.com خواهید داشت.

HollaEx GitHub دانلود

 

برخی از امکانات پلتفرم HollaEx عبارتند از:

  • رابط کاربری حرفه ای و آسان
  • کاربرانی که در اکسیر KYC کرده اند چنانچه با همان ایمیل در HollaEx ثبت نام کنند نیازی به KYC مجدد ندارند
  • امکان اضافه نمودن نوتیفیکیشن برای آگاهی از معاملات
  • امکان فعال سازی هشدار مدیریت ریسک در هنگام ثبت سفارش های اشتباه
  • اتصال و استفاده از نمودار استاندارد TradingView و ابزارهای تحلیل تکنیکال
  • مشاهده آخرین خبرها و تغییرات به طور مستقیم
  • تیم پشتیبانی فارسی برای کاربران فارسی زبان

HollaEx TradingView

مزایا و بونس های بیشتر برای کاربران در صورت ثبت نام از طریق لینک ریفرال کوین ایران

کاربرانی که که اکانت شان در اکسچنج اصلی HollaEx Exchange از طریق لینک ریفرال کوین ایران ثبت و تایید گردد از تخفیف ۳۰ درصدی کارمزد تراکنش ها برای سه ماه برخوردار می شوند. چنانچه این کاربران از قبل روی اکسیر KYC شده باشند و با همان ایمیل و با ریفرال کوین ایران ثبت نام کنند دیگر نیازی به KYC مجدد ندارند و همچنین به level 2 ارتقاء یافته و به هر کدام ۲۰ توکن XHT هدیه داده خواهد شد. ضمنا این کاربران امکان مقادیر بالاتری withdraw خواهند داشت و از فی تراکنش کمتری بهره مند می شوند.

به کاربرانی که روی اکسیر رجیستر نیستند، پیشنهاد می گردد ابتدا روی اکسیر ثبت نام و KYC کرده و سپس با همان ایمیل ثبت نامی از طریق لینک ریفرال کوین ایران روی HollaEx ثبت نام کنند و از مزایای فوق بهره مند گردند.

علاوه بر این یک برنامه توزیع توکن به صورت موج های روزانه (Wave Auction) بر روی اکسچنج HollaEx برای بهره مندی و پاداش تریدر های هوشیار به اجرا در خواهد آمد. از اول ژانویه در موج های توزیع عمومی توکن آغاز شده و همه کاربران ثبت نام شده و واجد شرایط در آن شرکت داده می شوند.

نحوه اجرای موج های روزانه و پاداش دهی:

در هر موج روزانه ابتدا تمام order های موجود تا سطح قیمت پایه آن موقع پر (fill) می شوند و توکن های مازاد تولید شده به نسبت بین کسانی که حداقل به اندازه یک اکسچنج توکن لاک کرده باشند به عنوان پاداش توزیع می گردد.

همچنین کاربرانی که از طریق لینک کوین ایران ثبت نام کنند از مزایای آتی نظیر برنامه های بانتی که صرفا به نمایندگان منطقه ای داده می شود نیز بهره مند خواهند شد.

 

برنامه جلب مشارکت (HollaEx Affiliate Program)

به ازای هر خرید توکن HollaEx یا همان XHT از طریق لینک ریفرال یک عضو HAP یا مشارکت کننده در این طرح،  مبلغ ۱۰% فیِ خرید به کاربر معرفی کننده پرداخت می شود. لینک ریفرال هر کاربر برای به اشتراک گذاری در اکانتش قرار می گیرد.

 

برای ثبت نام می توانید از طریق لینک اختصاصی ریفرال کوین ایران در زیر استفاده کرده و از مزایای ویژه آن بهره مند گردید.

https://pro.hollaex.com/signup?COINIRAN

 

 


متن (بیانیه) حاضر، به درخواست سفارش دهنده منتشر شده است. کوین ایران مسئولیتی بابت تایید یا عدم تایید صحت، کیفیت و تبلیغ محصولات یا سایر مطالب موجود در این صفحه بر عهده نمی‌گیرد. خوانندگان محترم لازم است قبل از هرگونه اقدامی در رابطه با آن، تحقیق و بررسی خود را انجام دهند. کوین ایران مسئولیت مستقیم و یا غیر مستقیمی در قبال هرگونه خسارت ناشی از اتکا به محتوا، کالا و یا خدماتی که در این صفحه ذکر گردیده ندارد.


https://coiniran.com/?p=35427
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x