ایستگاه خبر

صندوق Grayscale Bitcoin مجدداً پذیرای سرمایه‌گذاران جدید است

شرکت سرمایه‌گذاری دارایی‌های دیجیتال Grayscale در اکثر صندوق‌های دارایی‌های دیجیتال خود را به روی سرمایه‌گذاران جدید باز کرده است. صندوق Grayscale Bitcoin وقفه‌های دوره‌ای را روی سرمایه‌گذاران جدید خود اعمال می‌کند. این نکته قابل توجهی است زیرا این صندوق یکی از معدود مکان‌هایی‌ست که سرمایه‌‌گذاران سازمانی در ایالات متحده قادر به مواجهه با بیت کوین هستند. در این مدت، و با این وجود، سرمایه‌گذاران همچنان قادر به خرید سهام این صندوق بودند.

سرمایه وارد شده به صندوق Grayscale Bitcoin در یک دوره شش‌ماهه قفل می‌شود. به عبارت دیگر، سرمایه‌گذاران جدید نمی‌توانند سهام خود را در شش ماه اول در بازار ثانویه بفروشند.

|| بیشتر بخوانید:‌ بیت کوین چیست | راهنمای جامع + ویدیو ||

از دیروز، دارایی تحت مدیریت Grayscale Bitcoin Trust به حدود ۲۰ میلیارد دلار رسیده است.
Grayscale Bitcoin Trust تنها محصول سرمایه‌گذاری ارائه شده نیست. Grayscale همچنین فرصت‌های سرمایه‌گذاری برای سایر رمزارزهای اصلی، از جمله اتریوم و لایت کوین را فراهم می‌کند.
در زمان انتشار این خبر، Grayscale Ethereum Trust – که هنوز بازگشایی نشده است – و Grayscale Litecoin Trust به ترتیب ۳ میلیارد و ۱۵۸ میلیون دلار دارایی تحت مدیریت دارند.

دیروز قیمت بیت کوین از بالاترین سطح آن یعنی ۴۱،۰۰۰ دلار به ۳۰،۰۰۰ $ کاهش یافت. اما امروز قیمت بیت کوین پس از بهبودی به حدود ۳۵۰۰۰ دلار رسیده است.

 

Source

https://coiniran.com/?p=43159
دکمه بازگشت به بالا