ایستگاه خبر

صندوق Grayscale Bitcoin مجدداً پذیرای سرمایه‌گذاران جدید است

شرکت سرمایه‌گذاری دارایی‌های دیجیتال Grayscale در اکثر صندوق‌های دارایی‌های دیجیتال خود را به روی سرمایه‌گذاران جدید باز کرده است. صندوق Grayscale Bitcoin وقفه‌های دوره‌ای را روی سرمایه‌گذاران جدید خود اعمال می‌کند. این نکته قابل توجهی است زیرا این صندوق یکی از معدود مکان‌هایی‌ست که سرمایه‌‌گذاران سازمانی در ایالات متحده قادر به مواجهه با بیت کوین هستند. در این مدت، و با این وجود، سرمایه‌گذاران همچنان قادر به خرید سهام این صندوق بودند.

سرمایه وارد شده به صندوق Grayscale Bitcoin در یک دوره شش‌ماهه قفل می‌شود. به عبارت دیگر، سرمایه‌گذاران جدید نمی‌توانند سهام خود را در شش ماه اول در بازار ثانویه بفروشند.

|| بیشتر بخوانید:‌ بیت کوین چیست | راهنمای جامع + ویدیو ||

از دیروز، دارایی تحت مدیریت Grayscale Bitcoin Trust به حدود 20 میلیارد دلار رسیده است.
Grayscale Bitcoin Trust تنها محصول سرمایه‌گذاری ارائه شده نیست. Grayscale همچنین فرصت‌های سرمایه‌گذاری برای سایر رمزارزهای اصلی، از جمله اتریوم و لایت کوین را فراهم می‌کند.
در زمان انتشار این خبر، Grayscale Ethereum Trust – که هنوز بازگشایی نشده است – و Grayscale Litecoin Trust به ترتیب 3 میلیارد و 158 میلیون دلار دارایی تحت مدیریت دارند.

دیروز قیمت بیت کوین از بالاترین سطح آن یعنی 41،000 دلار به 30،000 $ کاهش یافت. اما امروز قیمت بیت کوین پس از بهبودی به حدود 35000 دلار رسیده است.

 

Source

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا