ایستگاه خبر

Google Finance هم به جمع دنیای رمز ارزها پیوست

سایت آماری Google Finance که به غول فناوری دنیا یعنی گوگل وابسته است به دنیای رمز ارزها ملحق شد و یک بخش ویژه‌ی «Crypto» به این بازار اختصاص داد.

این بخش که درست در بالای صفحه‌ی اصلی Google Finance قرار گرفته است، به کاربران امکان مقایسه‌ی پنج بازار اصلی تجاری دنیا را از جمله ایالات متحده، اروپا ، آسیا، ارزها و «رمز ارزها» می‌دهد.

برخی از فعالان این حوزه مانند حساب توییتری Documenting Bitcoin به ذکر این مقوله پرداخته و اظهار نموده است که این نشانه‌ی استقبال عمومی از بازار رمز ارزهاست.

Google Finance هم به جمع دنیای رمز ارز پیوست

سال ۲۰۱۷ همچنان پیشتاز است

سرمایه‌گذاری سال جاری سازمان‌ها و نهادهای مختلف از جمله شرکت تسلا در بیت‌کوین قیمت این رمز ارز را به شدت بالا برد. اکنون بیت‌ کوین بخش اعظمی از دنیای تجاری و شرکت‌های بزرگی مانند MassMutual و MicroStrategy شده است.

تفاوت این جهش قیمت از روند صعودی سال ۲۰۱۷ این است که بازار در آن زمان تحت تاثیر سرمایه‌گذاران کوچک و خرده‌فروشان قرار گرفته بود. بر اساس داده‌های گوگل ترندز، میزان جستجو برای بیت‌کوین در چند ماه گذشته همچنان به سطح سرسام آور خود در سال ۲۰۱۷ نرسیده است. گوگل ترندز مدعی شد تعداد جستجو برای کلید واژه‌ی «Crypto» به مراتب بیشتر از کلید واژه‌ی «google finance» است. این تعابیر خبر از پیوستن رمز ارزها به پیکره‌ی اصلی بنیاد‌های مالی می‌دهند.

پشتیبانی سایت Google Finance رمز ارزها درحال حاضر محدود است. در حالت پیش فرض با کلیک بر تب «Crypto» اطلاعات قیمتی مربوط به بیت‌ کوین، لایت‌ کوین، اتریوم و بیت‌کوین کش به کاربران نمایش داده می‌شود.

جستجو برای توکن‌ها‌ و یا پروتکل‌های «کاردانو، پولکادات و استلار» در قسمت «Crypto» نتیجه ای در برندارد. با این حال جستجوی کلید واژه‌ی «ریپل» اطلاعات مربوط به شاخص لیکوئیدیتی آن که در نزدک (Nasdaq) معامله می‌شود را به کاربران نشان می‌دهد.

پیشنهاد مطالعه: پولکادات چیست (Polkadot)؟ + ویدیو معرفی

 

Source

https://coiniran.com/?p=44172
دکمه بازگشت به بالا