ایستگاه خبر

گلدمن ساکس به آینده بلاکچین و ارزهای دیجیتال خوشبین است

اکوسیستم بیت کوین در حال شکوفایی است و با توجه به افزایش علاقه سازمانی گلدمن ساکس به فناوری بلاکچین و ارز دیجیتال، می‌توانید انتظار داشته باشید که بیت کوین همچنان به شکوفایی خود ادامه دهد. بیشتر و بیشتر مؤسسات مالی به دنبال پیاده‌سازی بلاکچین یا ارز دیجیتال در فعالیت‌های تجاری خود هستند و با این گفته، احتمالاً بیت کوین رونق بیشتری می‌یابد.

اخیراً، گلدمن ساکس، ماتیو مک درموت را برای عملیات تأمین اعتبار داخلی بانک سرمایه‌گذاری خود، به عنوان رئیس دارایی‌های دیجیتال منصوب کرد. مدت کوتاهی پس از انتصاب وی، مک درموت چیزهایی گفت که نشانگر اعتقاد بانک سرمایه‌گذاری چندملیتی و شرکت خدمات مالی در مورد دارایی‌های دیجیتال و بلاکچین است.

بیشتر بخوانید: ||دلیل استفاده از بلاکچین (Blockchain) چیست؟||

مک درموت گفت: «در پنج تا ۱۰ سال آینده، می‌توانید سیستم مالی‌ای ببینید که در آن تمام دارایی‌ها و بدهی‌ها به‌صورت یک بلاکچین بومی است و تمام معاملات در بلاکچین اتفاق می‌افتد، بنابراین تمام آنچه را که امروز در دنیای فیزیکال انجام می‌دهید، به صورت دیجیتالی انجام می‌پذیرد و اکوسیستم بازارهای مالی دیجیتال خواهید داشت».

اظهارات مک درموت نشان می‌دهد که ممکن است مؤسسات مالی روندهای فعلی خود را در آینده نزدیک دیجیتالی کنند. مزایای استفاده از بلاکچین در مواجهه با اطلاعاتی که قرار است دائمی، غیر قابل ویرایش، زمانمند، تأییدشده و امن باشند، غیر قابل چشم‌پوشی است.

Blockchain کارآمدتر است

وقتی با بیت کوین سروکار دارید، کاهش هزینه‌ها و زمان تراکنش‌ها بسیار چشمگیر است. تسویه معامله در بلاکچین بیت کوین تقریباً بی‌تأخیر و بلافاصله انجام می‌شود، و متوسط ​​هزینه مبادله ۰۰۰۲ دلار برای هر تراکنش است. گفته می‌شود، استفاده از بلاکچین بیت کوین بسیار ارزان‌تر از فرآیندها و سیستم‌های فعلی است که بسیاری از بانک‌ها و مؤسسات مالی از آنها استفاده می‌کنند.

با پشتیبانی گلدمن ساکس از فناوری بلاکچین برای کلیه ویژگی‌های بیت کوین (BSV)، می‌توانید انتظار داشته باشید که بیت کوین آینده‌ای روشن داشته باشد.

 

Source

https://coiniran.com/?p=40604
دکمه بازگشت به بالا