ایستگاه خبر

بیشتر مدیران صندوق‌ها می‌گویند بیت کوین هنوز در حباب است

طبق آخرین نظرسنجی صندوق جهانی Bank of America، حدود ۸۱ درصد از مدیران صندوق‌ها معتقدند که بیت کوین حتی پس از سقوط قیمت ۳۵ درصدی ماه مه، هنوز در حباب است.

نتایج مربوط به دوره ۴ تا ۱۰ ژوئن شش درصد نسبت به داده‌های ماه گذشته افزایش دارد، که نشان می‌دهد احساسات مثبت به بیت کوین در وال استریت رو به کاهش است.

علیرغم نشانه‌های تازه‌ای از علاقه مؤسسات به بیت کوین از جمله Wells Fargo، شک و تردید درباره این رمز ارز در میان ۲۲۴ مدیر صندوق بررسی‌شده همچنان وجود دارد.
این بررسی نشان داد که ۷۲ درصد از مدیران صندوق‌های مورد بررسی، فکر می‌کنند افزایش تورم اخیر موقتی است. بیت کوین غالباً به عنوان یک سپر در برابر تورم تلقی می‌شود و بسیاری از تحلیلگران کریپتو، دستاوردهای این رمز ارز در سال گذشته را ناشی از نگرانی‌ها در مورد افزایش تورم می‌دانند. بنابراین نظرسنجی بانک آمریکا ممکن است حاکی از آن باشد که این نگرانی‌ها تا حدودی کاهش یافته است.
این بررسی همچنین نشان داد که مدیران صندوق‌ها دیگر معاملات صعودی بیت کوین را پرطرفدارترین معاملات در وال استریت نمی‌دانند. «معاملات خرید کالاها» به عنوان پرطرفدارترین تجارت شناخته شد و موضع معاملاتی خرید بیت کوین که بالاترین رتبه را در نظرسنجی‌های ماهانه اخیر به خود اختصاص داده بود، از صدر به پایین کشید. در حالی که قیمت بیت کوین پس از سقوط در ماه مه نسبتاً راکد باقی مانده، قیمت کالاهایی مانند نفت و سنگ آهن در حال افزایش است.

 

پیشنهاد مطالعه: وضعیت حال حاضر بازار بیت کوین: رشد قیمت یا کاهش قیمت؟ – تحلیل

 

Source

https://coiniran.com/?p=46106
دکمه بازگشت به بالا