مقالات بلاکچین

پروژه FOAM برای انتقال نقشه های جغرافیایی بر روی بلاک چین!

FOAM یک پروتکل باز برای بازارهای داده جغرافیایی و غیر متمرکز است. این پروتکل به منظور تقویت کاربران برای ایجاد نقشه های اجماع محور از جهان طراحی شده است.

FOAM یک پروتکل باز برای بازار های داده جغرافیایی و غیر متمرکز است. این پروتکل به منظور تقویت کاربران برای ایجاد نقشه های اجماع محور (Consensus-driven) از جهان طراحی شده است که می تواند برای هر برنامه کاربردی قابل اعتماد باشد. نقشه باید همزمان با تکامل و تغییر فناوری تغییر کنند. FOAM امکان محافظت از فضای فیزیکی در فضای بلاک چین را فراهم می نماید. این پروتکل از قدرت اتریوم با یک توکن نرم افزار رمزنگاری بهره می گیرد. این توکن برای ارائه کار محاسباتی و تأیید هویت به شبکه مورد استفاده قرار می گیرد.

عناصر سازنده FOAM

عناصر مؤلفه ای پروتکل FOAM برای ارائه پروتکل های فضایی، استانداردها و برنامه‌های کاربردی طراحی شده اند که داده های جغرافیایی را به بلاک چین وارد می کنند و نقشه های اجماع محور جهان را تقویت می کنند. مکانیسم های توکن و اقتصاد کریپتو از عناصر پایه ای FOAM بوده و کاربران توزیع شده را برای هماهنگی و تعامل به روشی غیر متمرکز و بدون مجوز تقویت می کنند.

پروژه FOAM برای انتقال نقشه های جغرافیایی بر روی بلاک چین!
FOAM Map

بیشتر بخوانید: با Arwen تجارتی امن روی صرافی های متمرکز رمز ارز ها داشته باشید!

 

[googlepdf url=”https://coiniran.com/wp-content/uploads/2019/02/FOAM-2.pdf” download=”برای دانلود کلیک کنید” ]

توجه!
مطالب صرفا برای اهداف خبری و آموزشی ارائه می شوند و نباید به عنوان مشاوره ی تجاری از طرف کوین ایران و نویسندگانش مورد استفاده قرار گیرند.

https://coiniran.com/?p=27627
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x