ایستگاه خبر

ساختن فیلمی در مورد دستگیری راس اولبرایت، مغز متفکر بازار دارک نت !!

Lionsgate مجوز ساخت فیلم Silk Road را در مورد داستان واقعی دستگیری راس اولبرایت (Ross Ulbright) دریافت کرد. اولبرایت خالق چیزی بود که زمانی بزرگترین بازار دارک نت جهان بود. او یک مهندس نرم افزار بود که به ایجاد و راه‌اندازی Silk Road اقدام کرد. Silk Road یک بازار دارک نت بود که دارو و کالا‌های غیرقانونی را با استفاده از بیت کوین به فروش می‌رساند. این بازار در فاصله یک سال بعد از راه‌اندازی خود، تبدیل به بزرگترین بازار غیرقانونی اینترنت شد.

این بازار سریعا توجه قانون‌گذاران آمریکایی را به خود جلب کرد. محور فیلم Silk Road یک عملیات سری است که در سال ۲۰۱۳ منجر به دستگیری اولبرایت شد. اولبرایت در حال حاضر متهم به دو بار حبس ابد در زندان به علاوه ۴۰ سال حبس بدون آزادی مشروط است. اگرچه سایت اولیه اولبرایت تعطیل شد و از بین رفت، اما حکومت ایالات متحده به توقیف دارایی‌های مرتبط با این بازار دارک نت همچنان ادامه می‌دهد.

فیلم دستگیری مغز متفکر بازار دارک نت در فوریه بیرون داده می‌شود

فیلم Silk Road توسط تیلر راسل (Tiller Russel) کارگردانی می‌شود و فیلم‌نامه این فیلم بر اساس گزارش Rolling Stone در سال ۲۰۱۴ تنظیم خواهد شد. این فیلم قرار است که در ۱۹ فوریه سال ۲۰۲۱ در تئاتر‌ها و پلتفرم‌های پخش برنامه ایالات متحده پخش شود. این فیلم قرار است که بعد از اکران نمایشی خود در ۲۳ فوریه بر روی دی‌وی‌دی و دیسک بلو‌ ری (Blue Ray) بیرون داده شود.

این فیلم که قرار است در مورد ماجرای دستگیری نابغه دارک نت آن زمان باشد، دومین فیلم از Lionsgate است که متمرکز بر رمز ارز‌هاست. شرکت Lionsgate، سال گذشته نیز فیلم کریپتو را بیرون داد که یک درام جنایی داستانی بود و بیت کوین در طرح فیلم گنجانده شده بود. نظر شما چیست؟ درست کردن فیلمی در مورد دستگیری نابغه بازار دارک نت چقدر جذاب خواهد بود؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=42493
دکمه بازگشت به بالا