ایستگاه خبر

Etsy در حال حاضر از پرداخت بیت‌کوین پشتیبانی نمی‌کند

با شیوع بیماری Covid-19 بسیاری از کسب و کارهای مجازی در سال گذشته تاکنون رونق گرفتند، شرکت پیشروی Etsy هم از این قاعده مستثنی نبوده و با افزایش درآمد قابل توجهی روبرو شده است. اما طبق اظهارات جاش سیلورمن، مدیر عامل شرکت Etsy، تا زمانی که رمز ارزها از سوی انبوه کاربران مورد استقبال و تبادل قرار نگیرد افزودن قابلیت پرداخت با بیت‌کوین در سایت چندان مفید نخواهد بود.

اگرچه سیلورمن اعتراف نمود که حدودا شش یا هفت سال است بیت‌کوین در اختیار داشته و معتقد است این رمز ارز ارزش نگهداری بالایی دارد. وی در مصاحبه‌ی اخیرش با پایگاه خبری CNBC موضع خود را درباره بیت‌کوین اینگونه بیان نمود:

«دلیل آنکه من ۶-۷ سال است بیت‌کوین در اختیار دارم آن است که فکر می‌کنم این دارایی آینده‌ی درخشانی داشته باشد. افزودن قابلیت پرداخت بیت‌کوین به سایت پیشنهاد جالبی است، اما بکارگیری مفید آن ملزم به استقبال و استفاده‌ی بیشتر کاربران خواهد بود.»

Etsy در حال حاضر از پرداخت بیت‌کوین پشتیبانی نمی‌کند

همیشه راهی هست

با آنکه Etsy قابلیت پرداخت با بیت‌کوین را ندارد اما برخی از کاربران توانسته اند راهی برای دور زدن این مشکل پیدا کنند. یکی از افراد سرشناس در حوزه‌ی رمز ارزها به این امر اشاره نمود که کاربران Etsy از طریق گزینه‌ی «سایر روش‌های پرداخت» امکان دریافت بیت‌کوین را برای محصولات و خدمات خود میسر ساخته اند. بنابراین اگر Etsy بطور رسمی از پرداخت‌های بیت‌کوینی پشتیبانی کند سود جدیدی در فروش بدست می‌آورد.

گفتنی است که تعداد کاربران رمز ارز در دنیا رو به افزایش است بطوری که تا ژانویه‌ی سال جاری به ۱۰۶ میلیون نفر (آدرس کیف پول) رسیده است. با گسترش شدید پذیرش دارایی‌های رمزنگاری شده برخی از موسسات را برای بکارگیری شبکه‌ی پرداخت رمز ارز تحت تأثیر قرار داده است. پیش تر خبری درباره‌ی بیمارستان Cape Cod مبنی بر دریافت کمک ۸۰۰ هزار دلاری بیت‌کوین منتشر شد که در راستای همین رویکرد صورت گرفت.

به اعتقاد بیشتر افراد، شرکت‌هایی از قبیل Tesla ،MasterCard و BNY Mellon Bank که حمایت خود را برای سرمایه گذاری در بیت‌کوین نشان داده‌اند قادرند افکار عمومی و راهکارهای خرد و کلان مالی را به سمت پذیرش بیت‌کوین سوق بدهند.

پیشنهاد مطالعه: بهترین نرم‌افزارهای استخراج بیت کوین در سال ۲۰۲۱

Source

https://coiniran.com/?p=44145
دکمه بازگشت به بالا