ایستگاه خبر

اتریوم DeFi: اولین رای حاکمیت Uniswap ناموفق بود

اولین فرآیند رأی‌گیری با مدل حاکمیت غیرمتمرکز در پروتکل اتریوم DeFi Uniswap رخ داده است. علی رغم حمایت قاطع از این پیشنهاد، که ۹۸٪ آرا موافق یا ۳۹،۵۹۶،۷۵۹ رأی از نمایندگان UNI را به دست آورد، عدم مشارکت در آن منجر به رد شدنش شد.

اطلاعات حاصل از Uniswap نشان می‌دهد که تنها ۶۹۶،۸۵۷ نفر به این پیشنهاد رأی داده‌اند. با این وجود حداقل ۴۰ میلیون UNI وجود دارد که باید در رأی‌گیری شرکت می‌کردند.

رأی گیری قابل دسترسی بر روی پروتکل مبتنی بر اتریوم؟
بر اساس وبسایت Uniswap، این پیشنهاد توسط پروتکل وام Dharma ارائه شده است. این پیشنهاد علاوه بر دسترس‌‌پذیری‌ی بیشتر مدل Uniswap، سعی داشت تا اطمینان حاصل کند که Uniswap مشمول فعالان مخرب نخواهد بود. بنابراین Dharma سه میلیون UNI را در مقابل ۱۰ میلیون UNI که در حال حاضر مورد نیاز است، پیشنهاد داد.

|| بیشتر بخوانید: راهنمای ترید اتریوم برای مبتدی ها ||

بعلاوه، Dharma پیشنهاد کاهش حد نصاب پذیرش پیشنهادی از ۴۰ میلیون به ۳۰ میلیون UNI را نیز داد. این ۳٪ از عرضه فعلی توکن حاکمیت UNI را تشکیل می‌دهد. این پیشنهاد معرفی یک قرارداد نوین به نام GovernAlpha است که ۴ پارامتر جدید را در تنظیمات پیاده‌سازی می‌کند. Dharma اظهار کرد:

ما اعتقاد داریم که این پیشنهاد به پیشرفت روند حاکمیت Uniswap کمک خواهد کرد و ما از شرکت در این تصمیمات بسیار هیجان‌زده‌ایم.
هلندر در حساب توییتر خود نتیجه را ناامیدکننده خواند. با این حال، مدیر عامل Dharma معتقد است که رای‌دهندگان برای تلاش دوم انگیزه بیشتری خواهند داشت و معتقد است که نتیجه نهایی برای Uniswap سودمندتر خواهد بود.

 

Source

https://coiniran.com/?p=41586
دکمه بازگشت به بالا