ایستگاه خبر

فروش NFT و پرداخت با رمز ارزها در eBay

جیمی ایانون، مدیر عامل بازار محبوب eBay اعلام کرد که از ۱۰ مارس به بعد این پلتفرم پذیرش پرداخت‌های رمز ارزی را آغاز خواهد کرد. امروزه، عبارت جستجوی «eBay Crypto» هفتصد درصد افزایش یافته است.

روش‌های پرداخت جایگزین

ایانون به TheStreet گفت:

ما در حال تکمیل نقل‌‌وانتقالات خود برای مدیریت پرداخت‌ها هستیم، جایی که اکنون ۸۵ میلیارد دلار حجم را مستقیماً در پلتفرم خود مدیریت می‌کنیم. این به ما فرصت می دهد تا از روش‌های پرداخت جدیدی استفاده کنیم.

او در این مصاحبه می‌گوید که eBay باید به پلتفرم ماندگاری تبدیل شود.

ما با Google Pay و Apple Pay همکاری کرده‌ایم. ما با Afterpay در استرالیا شراکت داریم که پلتفرمی است که برای نسل جدید جذاب است. به همین دلیل، ما به ارزیابی سایر اشکال پرداختی که باید روی پلتفرم انجام دهیم، ادامه می‌دهیم چون در حال حاضر هیچ ارز دیجیتالی را در این پلتفرم نمی‌پذیریم.

هنگامی که صحبت از موضع eBay در مورد فناوری های نوآورانه مانند بلاکچین و ارزهای دیجیتال شد، ایانون به محبوبیت فزاینده توکن‌های غیرقابل تعویض در پلتفرم خود اشاره کرد، بدون اینکه بیانیه رسمی در مورد آن ارائه کند.

محبوبیت فزاینده کریپتو

طبق گزارش‌ها، این پلتفرم در حال حاضر حدود ۸۵ میلیارد دلار حجم معاملات دارد و حالا به دنبال روش‌های پرداخت جدید است. محبوبیت روزافزون کل بازار کریپتو و NFT یکی از دلایل اضافه کردن کریپتو به عنوان یک گزینه پرداخت خواهد بود.

چندین شرکت دیگر پیش از eBay رمز ارزها را پذیرفته‌اند. با این حال، این اولین بار نیست که eBay به دنیای کریپتو وارد می‌شود. در سال ۲۰۱۴، این پلتفرم سعی کرده بود از بیت کوین به‌عنوان یک گزینه پرداخت پشتیبانی کند. با این حال، در آن زمان هنوز تقاضای بسیار کمی برای آن وجود داشت. اکنون به نظر می‌رسد اوضاع کاملاً تغییر کرده است. به نظر می‌رسد که کریپتو با این کار در حال تبدیل شدن به جریان اصلی و قابل قبول برای توده‌هاست.

eBay عضو تازه‌وارد دنیای رمز ارزها نیست

چیزی که ممکن است بسیاری از مردم ندانند، این است که eBay در حال حاضر بازاری برای NFT دارد، که تمایل این شرکت برای گزینه پرداخت رمز ارزی را قابل فهم می‌کند. در زمان نگارش این مقاله، بیش از ۱۰۰۰ NFT هنری برای فروش روی این پلتفرم وجود دارد.

NFT ها دارایی مناسبی برای فروش در پلتفرمی مانند eBay هستند. کاربران NFT ها را روی پلتفرم قرار می‌دهند، بدون اینکه شرکت چیزی را فاش کند. ایانون گفت:

مردم حتی بدون اطلاعیه یا انجام کاری، شروع به معامله توکن‌های غیرقابل تعویض روی پلتفرم ما کردند.

با ظهور کریپتو، eBay می‌تواند در نسبت با سایر بازارهای آنلاین به رهبر بازار تبدیل شود. همه با این پلتفرم آشنا هستند و پذیرش کریپتو می‌تواند به آن کمک کند تا به یکباره به بزرگترین بازار ارزهای دیجیتال و NFT تبدیل شود. در حال حاضر، تعداد کمی از بازارهای آنلاین بزرگ وجود دارد که بتوانید از آن‌ها با ارزهای دیجیتال خرید کنید.

این من را به یاد سال‌ها پیش انداخت، زمانی که مردم به تازگی شروع به فروش خودرو کرده‌اند، زمانی که ما در آن زمان حتی تجارت خودرو نداشتیم. بنابراین ما در مورد NFTها شاهد همین نوع چیزها هستیم. eBay مکانی خواهد بود که مردم در آن کالاها را مبادله می‌کنند، چه فیزیکی و چه دیجیتالی.

 

پیشنهاد مطالعه: بازاریابی NFT: راهنمای گام به گام فروش NFT

 

Source

https://coiniran.com/?p=50028
دکمه بازگشت به بالا