ایستگاه خبر

با وجود رونق DeFi، تنها ۵.۸۵٪ از ارزش آن توسط توسط اتریوم تأمین شده است

به نظر می‌رسد با بالا رفتن قیمت اتریوم و رسیدن به ۴۱۵ دلار و پس از آن سقوط به ۳۲۵ دلار، به نظر می‌رسد نوسانات به بازارهای رمزارز بازگشته است. این حرکت ناگهانی رو به بالا و سپس افت قیمت چشمگیر باعث شده است که ارزشی حدود ۴.۱ میلیون دلار نقد شود.

DeFi و اتریوم
با این حال، به نظر می‌رسد که فعالان در DeFi از زمانی که بیت کوین فاقد نوسان بود، دست بالا را به دست آورده‌اند. ​​سرعت متوسط اتریوم از سطح ۰.۰۱ به بالغ بر سطح ۰.۰۲ افزایش یافته است. این نشان می‌دهد که اتر در معاملات روزانه بیشتر استفاده می‌شود.
گزارش دلفی در ادامه افزود:

«آدرس‌های فعال روزانه اتریوم اخیراً به بالاترین میزان از تاریخ ۵ ماه مه ۲۰۱۹ دست یافته است.» و به نظر دلفی، این موضوع به تقسیم اخیر بودجه PlusToken نسبت داده شده است. با توجه به فعالیتهای زنجیره‌ای عمیق‌تر، همچنین می‌توان دریافت که از تاریخ ۲۷ ژوئیه، تعداد معاملات اتریوم به ۲۹.۵ میلیون MTD رسید، که این باعث می‌شود این دومین میزان از ژانویه ۲۰۱۸ باشد.

با این حال، جالب توجه است که افزایش ارزش تضمین شده توسط توکن‌های متفرقه وابسته به اتریوم از خود آن فراتر رفته و این نشانگر یک نقطه عطف جدید است، با توجه به اینکه اتریوم همچنان دارایی پس‌نهادی برای Defi محسوب می‌شود. شاید، این امر با تتر و Defi قابل توضیح باشد. از زمان انتقال Tether به اتریوم، به نظر می‌رسد این توکن بخش بزرگی از شبکه را اشغال کرده است.

بیشتر بخوانید: || دیفای (defi) چیست و چه کاربردهایی دارد ||

با توجه به تفکیک دلفی، ارزش تضمینی اتریوم در Defi حدود ۳.۷ میلیارد دلار است که در برابر سهم ۳۵.۶ میلیاردی استیبل کوین‌ها، ناچیز به نظر می‌رسد.

 

Source

https://coiniran.com/?p=40444
دکمه بازگشت به بالا