ایستگاه خبر

عملکرد توکن‌های DeFi در ماه نوامبر از بیت کوین بهتر بوده است!

بیت کوین در بالاترین سطح خود به سر می‌برد و امسال بازدهی چشمگیری داشته است اما این در حالی است که در ماه نوامبر بسیاری از توکن‌های DeFi سه برابر شدند.

رونق DeFi هنوز به پایان نرسیده است. مسلماً تعداد زیادی از توکن‌های DeFi که در این مدت عرضه شدند در یک حباب قیمتی وارد بازار شدند، اما در ماه نوامبر بسیاری از آنها برتری خود را نسبت بیت کوین حفظ کردند.

در ماه نوامبر، بیت کوین با صعود از 13800 دلار به بالاترین قیمت 19،000 دلار در پایان ماه، کمتر از 40٪ سود داشت. انتظار می‌رود جهش منتهی به بالاترین قیمت قبلی خود یعنی 20K $ از سه سال پیش، باعث تقویت بازار و خوش‌بینی عمومی شود که برای بیش از دو سال از دست رفته است.

|| بیشتر بخوانید: دیفای (DeFi) و سرمایه‌گذاری مبتنی بر توکن ||

توکن‌های DeFi با عملکرد بهتر
Ceteris Paribus از تحلیلگران این صنعت، با استفاده از شاخص DeFi Messari، سودها را در ماه نوامبر تقسیم‌بندی کرد. نتایج نشان داد که 18 تا از توکن‌های DeFi از بیت کوین بهتر عمل کرده‌اند.

حتی اتریوم نیز با رسیدن به بالاترین سطح 30 ماهه خود در ماه گذشته تقریبا 53 درصد سود کسب کرده است.

بهترین عملکرد طبق آن لیست متعلق به SUSHI است که تا پایان ماه اکتبر 300٪  رشد کرده است. رشد 200 درصدی توکن جدید  Aave در این دوره نیز قابل توجه است و YFI Finance Yearn نیز با 160٪ رشد. در این لیست قرار دارد.

با این حال، لازم به ذکر است که بسیاری از این توکن‌های DeFi هنوز از بالاترین میزان خود در سال جاری فاصله دارند در حالی که بیت کوین در حال حاضر فقط 4٪ از بالاترین سطح خود فاصله دارد.

ارزش کل قفل‌شده DeFi در بالاترین اوج
طبق Defipulse، ارزش کل قفل شده در کل پروتکل‌های DeFi ذکر شده در بالاترین سطح تاریخی، و کمی کمتر از 15 میلیارد دلار است. از ابتدای ماه نوامبر، ارزش کل قفل شده حدود 32٪ افزایش یافته و از ابتدای سال 2020، 2100٪ افزایش یافته است.

Source

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا