ایستگاه خبر

پروتکل DeFi Balancer ضررهای ارائه‌دهندگان نقدینگی را به آنها می‌پردازد

فرناندو مارتینلی، مدیرعامل و بنیانگذار آزمایشگاه‌های Balancer در تاریخ ۳۰ ژوئن سال ۲۰۲۰، در واکنش به واقعه‌ای که طی آن ۵۰۰۰۰۰ دلار دارایی دیجیتالی از بین رفت گفت: پس از هک شدن پروتکل DeFi Balancer این تیم بهتر از پیش عمل خواهد کرد و اکنون بازپرداخت خسارات بازارگردانان را به عهده خواهد گرفت.

بازپرداخت آزمایشگاه‌های Balancer، حرکتی در جهت درست
Balancer Labs با اذعان به اینکه این سوءاستفاده از پروتکل DeFi Balancer تا حدودی به دلیل عدم اقدامات پیشگیرانه صحیح آنها بوده است، از Ankur Agrawal (فردی که برای اولین بار به این اشکال اشاره کرده است) عذرخواهی و اعلام کرده حداکثر میزان را از بودجه پاداش خود، به وی اعطا می‌کند. آنها همچنین برای سومین بار و بسته به میزان حساسیت، کدها را بازرسی می‌کنند و پاداش پیدا کردن باگ‌ها را به میزان قابل توجهی افزایش می‌دهند. مسلماً، ضرر ۵۰۰۰۰۰ دلاری ضربه بزرگی برای فردی با فعالیت‌های معمولی در این حوزه بوده است.

در حالی که در پی هک شدن این شبکه شوک بزرگی به جامعه DeFi وارد شده بود، فرناندو و تیم او به منظور آرام کردن فضا با اعلام این بازپرداخت واکنش درستی به این واقعه داشتند. با توجه به موج اخیر حملات به برنامه‌های مالی مشابه در نیمه اول سال ۲۰۲۰، این حرکت او عملی اطمینان‌بخش قلمداد می شود.

 

Source

https://coiniran.com/?p=39808
دکمه بازگشت به بالا