ایستگاه خبر

سرمایه‌گذاری State Street و S&P Global در شرکت داده‌های کریپتویی Lukka

شرکت داده‌های کریپتویی Lukka دیروز اعلام کرد که دور سوم فرآیند تزریق سرمایه آن به پایان رسیده است. سرمایه‌گذار اصلی در این مرحله State Street بود و سرمایه‌گذاران دیگری مانند S&P Global و CPA.com هم در این میان حضور داشتند. بنا به گزارش Crunchbase، در این دور آخر ۱۵ میلیون دلار جمع‌آوری شد و کل سرمایه جمع‌آوری شده به ۳۸.۳ میلیون دلار رسید. شرکت داده‌های کریپتویی Lukka قصد دارد که نرم افزار و محصولات داده خود را توسعه دهد و از این طریق کسب و کار‌ها را هدف گرفته و منجر به پذیرش کریپتو شود.

راه‌حل‌های حال حاضر عمدتا داده، حسابداری و گزارش مالیات را پوشش می‌دهند. بخش‌های مشتری شامل صرافی‌های دارایی‌های دیجیتال و میز‌های معاملاتی، شرکت‌های حسابداری و صندوق‌هاست. این سه سرمایه‌گذار از شرکای استراتژیک شرکت Lukka محسوب می‌شوند. مدیر‌عامل این شرکت ابراز داشته که این مشارکت‌ها نشان می‌دهد که دارایی‌های کریپتویی اینک برای سرویس‌های مالی سنتی اهمیت دارند. او همچنین افزود که این شرکای استراتژیک نقش مهمی در اکوسیستم مالی آنها ایفا خواهند کرد.

یکی از مقامات State Street نیز مشارکت آنها با شرکت داده‌های کریپتویی Lukka را به عنوان تعهد شرکت خود برای همگام‌شدن با نوآوری توصیف کرده است زیرا که مشتریان موسساتی آنها دارایی‌های دیجیتال را می‌پذیرند.

اعلامیه مذکور به دنبال این بیرون داده شد که شاخص‌های S&P داو جونز، همکاری خود با Lukka را به منظور ساخت اولین شاخص رمز ارز خود در هفته گذشته اعلام کرده بود. در خلال یک سال گذشته، State Street در فعالیت‌های بلاک چینی مختلفی شرکت کرده است. این شرکت در ژوئن امسال مشارکت خود را با Vanguard آغاز کرد. این به دنبال آن بود که Vanguard اولین برنامه آزمایشی خود در زمینه راه‌حل اوراق بهادار پشتیبانی‌شده با دارایی را تکمیل کرد.

State Street در دسامبر سال گذشته نیز برنامه آزمایشی دارایی دیجیتال خود را در همکاری با صرافی Gemini Trust اعلام کرد. این برنامه راه‌حل نگهداری از دارایی‌های دیجیتال Gemini را با گزارش سرمایه‌گذاری State Street ترکیب می‌کرد.

در این هفته، فعالیت قابل توجهی از جانب موسسات موجود برای رائه راه‌حل‌های رمز ارزی انجام گرفت. آنها می‌خواهند از این طریق به ارائه منافع نهادی بپردازند، چیزی که به دنبال خبر سرمایه‌گذاری ۱۰۰ میلیون دلاری MassMutual در بیت کوین صورت گرفت. نظر شما چیست؟ سرمایه‌گذاری موسسات در شرکت داده‌های کریپتویی Lukka می‌تواند نشان‌دهنده چه چیزی باشد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

source

https://coiniran.com/?p=42538
دکمه بازگشت به بالا