ایستگاه خبر

بانک دو فرانس با مشارکت ConsenSys بر روی ایجاد یوروی دیجیتال متمرکز می‌شود!

شرکت بلاک‌چین محور ConsenSys که متمرکز بر توسعه پروژه‌های اتریومی است، به طور رسمی مشارکت خود را در ششمین پروژه ارز دیجتال بانک‌های مرکزی CBDC خود تایید کرده است.

به گزارش کوین‌تلگراف در تاریخ ۲۸ اکتبر این شرکت اعلام کرده است که با مشارکت Société Générale Forge بر روی ایجاد یوروی دیجیتال مشارکت خواهد کرد.

شرکت Société Générale Forge یک پلتفرم بازار دیجیتالی از یک شرکت بزرگتر به نام Société Générale Forge است. این شرکت پیشتر در سال ۲۰۱۹ در ایجاد یک بسته ۱۰۰ میلیون یورویی از توکن‌های بهادار بر روی بلاک‌چین اتریوم مشارکت کرده بود. تخصص این شرکت ایجاد مدل‌های نهادی برای عرضه توکن‌های بهادار بلاک‌چینی است.

این شرکت در کنار Accenture، Euroclear، HSBC از شرکت‌های منتخب بانک فرانسه Banque de France برای توسعه ارز دیجتیال بانک مرکزی این کشور است.

در نتیجه این همکاری ConsenSys دانش فنی و متخصصین خود را برای توسعه و مدیریت ارز دیجتال بانک مرکزی با  Société Générale Forge به اشتراک خواهد گذاشت.

در کناراین بنیاد ConsenSys از پذیرفتن توسعه فاز دوم پروژه ارز بین کشوری تایلند و هنک کنگ خبر داده است. پیشتر این بنیاد مسئولیت توسعه CBDC کشورهای آفریقای جنوبی و سنگاپور را نیز بر عهده گرفته بود.

بیشتر بخوانید: منظور از yield farming در دیفای چیست؟ 

https://coiniran.com/?p=41739
دکمه بازگشت به بالا