ایستگاه خبر

اولین کوین پایدار بهره‌دار توسط CoinFLEX راه‌اندازی شد

در حال حاضر در مجموع بیش از ۲۲ میلیارد دلار کوین پایدار در بازار وجود دارد که هیچ بهره‌ای نمی‌پردازند. آیا داشتن آن‌ها یک فرصت از دست رفته است؟ معمولا مشاهده می‌کنیم که معامله‌گران از وام‌ها، مشتفات و پروژه‌‌های دیفای به دنبال کسب سود‌‌های حداقل دو رقمی هستند. اما آن‌ها چه ریسک‌‌هایی را متقبل می‌شوند؟

کوین پایداری که در عین حال بهره هم می‌پردازد به حقیقت پیوسته است. حالا می‌توانید از یک کوین پایدار زمانی که آن را در یک پروژه پربازده دیفای و یا به عنوان وثیقه در معاملات حاشیه‌ای در یک صرافی به کار برده‌اید، به صورت همزمان بهره‌ی جداگانه به دست آورید. این نخستین بار است که می‌توان به بهره این دلار‌های بومی رمزارزی بدون قفل شدن وجوه دست یافت.

بنا بر گزارش خبرگزاری TheBlock، به تازگی CoinFLEX راه‌اندازی توکن flexUSD را اعلام کرده است. این کوین پایدار در بازار CoinFLEX وام داده می‌شود و هر هشت ساعت بر روی بلاچین بهره را می‌پردازد. توکن flexUSD به عنوان یک توکن ERC-20 بر بستر اتریوم و به عنوان یک توکن SLP در بستر بیتکوین‌کش فعال است.

توکن flexUSD با بسیاری از بسترهای دیفای ادغام خواهد شد و نتیجه نهایی این است که حالا همه افراد فرصت‌هایی مشابه با شرکت‌ها و موسسات تجاری بزرگ برای استفاده از طیف گسترده‌ای از نرخ‌های بهره و سرمایه‌گذاری اعتباری در بازارهای رمزارز دارند.

این شرکت قصد دارد به بازار وام‌دهی نامطمئن وارد شود و یک راه شفاف را برای قرض‌گیرندگان و وام‌دهندگان بسازد تا به صورت مستقیم با یکدیگر از طریق یک دفتر سفارش و بلاکچین به معامله بپردازند.

بیشتر بخوانیم: گزارش بلاک چین در مورد مزایا و معایب کوین های پایدار (Stablecoin)

https://coiniran.com/?p=42113
دکمه بازگشت به بالا