ایستگاه خبر

حمایت مالی صرافی کوین‌بیس از دو توسعه‌دهنده هسته بیت‌کوین

صرافی Coinbase، قصد دارد با استفاده از صندوق جامعه رمزارز خود، حداقل از دو توسعه دهنده بیتکوین پشتیبانی کند که مستقیماً در پایگاه کد هسته بیتکوین یا پروژه های نزدیک به آن همکاری می‌کنند. این صرافی در بلاگ خود اعلام کرده که از امروز جستجو را برای یافتن دریافت‌کنندگان این کمک‌هزینه آغاز می‌کنند.

به عقیده تیم این صرافی، کمک کردن به افزایش دسترسی و رشد اقتصاد رمزارز برای ساختن یک سیستم مالی آزادانه در دنیا الزامی و حیاتی است. صندوق جامعه رمزارز با هدف بهبود و توسعه کل صنعت رمزارز‌ها ایجاد شده در حالی که قابلیت استفاده و امنیت را ارتقا می‌دهد. این صرافی اعلام کرده است که در صورت موفقیت این برنامه را به قلمرو انواع دیگر پروژه‌ها و رمزارز‌ها گسترش خواهند داد.

بیتکوین برخلاف اغلب پروژه‌های رمزارز، بدون تأمین سرمایه اولیه، شروع به کار کرد، در حالی که کل صنعت را به راه انداخت. جامعه متن‌باز با حمایت از سازمان‌های صنعت و موسسات دانشگاهی، پشتیبانی مهمی برای توسعه بیت کوین ارائه داده است. به شکل مشابهی، هدف تیم کوین‌بیس، پشتیبانی از توسعه‌دهندگانی است که متعهد به رشد و نگهداری اکوسیستم بیتکوین هستند.

اگر می‌خواهید یک برنامه‌نویس هسته بیتکوین را برای این کمک‌هزینه مالی معرفی یا نامزد کنید، لطفاً این فرم را پر کنید. پیشنهادات توسط برنامه‌نویسان فعلی هسته بیتکوین و اعضای مهم جامعه در لیست نهایی قرار می گیرند، و صرافی کوین‌بیس تصمیم نهایی را می‌گیرد.

پروژه‌های موردنظر

در حالی که هدف آن‌ها تمرکز بر گرانت‌های برنامه‌نویسی یک ساله است، اما تیم کوین‌بیس مشتاق است که افراد یا تیم هایی که پروژه‌های کوتاه‌تری دارند، درخواست دهند.

نمونه‌هایی از پروژه‌‌های مورد حمایت:

    • مشارکت مستقیم در هسته بیتکوین مثل بهبود آزمایش‌ها و رفع اشکالات
    • پیشنهاده بهبود قابل توجه بیتکوین یا کد آن
    • ابزار مشارکت‌کننده مثل Bitcoinacks که یک ابزار متن‌باز است
    • ابزار و کتابخانه‌های بیتکوین

صرافی کوین‌بیش تمامی برنامه‌نویسان بیتکوین را به ارسال درخواست برای این کمک‌هزینه از محل اولین صندوق جامعه رمزارز خود ترغیب می‌کند.

بیشتر بخوانیم: منظور از yield farming در دیفای چیست؟ معرفی مهمترین پروتکل‌ها

https://coiniran.com/?p=41530
دکمه بازگشت به بالا