ایستگاه خبر

احتمال وجود نوسانات درپی عرضه‌ی عمومی سهام Coinbase

کارشناسان رمز ارز معتقدند عرضه‌ی عمومی سهام (IPO) صرافی Coinbase در هفته‌ی آتی نوسانات قابل توجهی خواهد داشت. Coinbase اولین صرافی رمز ارز خواهد بود که سهام آن برای خرید عمومی در بورس نَزدک (Nasdaq) عرضه و قابل دسترسی خواهد شد.

نخستین عرضه‌ی عمومی دنیای رمز ارز

ثبت سهام این صرافی در بورس اوراق بهادار در هفته‌ی آینده احتمالا با نوساناتی روبرو است. گرگ فاس (Greg Foss)، مدیر ارشد مالی شرکت Validus Power، این رویداد را فرصتی مناسب برای سرمایه‌گذاران جهت گسترش سبد خرید خود می‌داند.

در اظهارات وی آمده است:

«عرضه‌ی عمومی سهام به سرمایه‌گذاران کریپتو فرصت این را می‌دهد تا میزان ریسک‌پذیری خود را گسترش دهند، زیرا با تجارت در پلتفرم سودآور Nasdaq در معرض خریداران و فروشند‌گانی قرار خواهند گرفت که ارتباط کمتری با قیمت‌های رمز ارز دارند.»

صرافی Coinbase قصد دارد این عرضه‌ی عمومی را بدون افزایش حجم سرمایه‌ی خود انجام دهد. بر اساس داده‌های معاملات خصوصی Nasdaq در هفته‌ی گذشته، ارزش Coinbase معادل با ۹۰ میلیارد دلار است.

احتمال وجود نوسانات درپی عرضه‌ی عمومی سهام Coinbase

ثبت شدن سهام یک شرکت در بورس اوراق بهادار میزان سودآوری آن را افزایش خواهد داد، زیرا این سهام در معرض دسترسی طیف وسیعی از سرمایه‌گذاران قرار می‌گیرد. گیل لوریا (Gil Luria)، مدیر تحقیقاتی شرکت D.A. Davidson & Co، این عرضه‌ی عمومی را پیروزی بزرگی برای Coinbase برشمرد و خاطرنشان شد:

«صرف‌نظر از آنکه برترین رمز ارز بازار چه خواهد بود، صرافی Coinbase پیروز میدان است. میزان درآمد این صرافی به حجم معاملات که نوسان کمتری نسبت به ارزش دارایی‌ها دارند بستگی خواهد داشت.»

سهام صرافی Coinbase سرمایه‌گذاری مطمئن‌تری خواهد بود

حضور در فهرست معاملاتی یک بورس معتبر راهی امن برای ورود به بازار پرنوسان سرمایه‌گذاری رمز ارزها است. اما Coinbase شاهد نوسانات قابل توجهی در هفته‌ی نخست خواهد بود.

پیشنهاد مطالعه: معرفی پروتکل FEI و توکن TRIBE: چرا دیفای زیباست؟

Source

https://coiniran.com/?p=45043
دکمه بازگشت به بالا