ایستگاه خبر

ویژگی جدید صرافی Coinbase برای کاربران آمریکایی چیست؟

صرافی Coinbase اعلام کرده است که به مشتریان آمریکایی اجازه می‌دهد در آینده نزدیک چک حقوق خود را به حساب‌‌شان در این صرافی واریز کنند.

کاربران می‌توانند حقوق را در صرافی Coinbase دریافت کنند

مشتریان آمریکایی Coinbase به زودی می‌توانند چک‌های حقوق خود را از طریق سپرده مستقیم به حساب‌های خود ارسال کنند.

کاربران می‌توانند تمام یا بخشی از دستمزد خود را به این حساب‌ها منتقل کنند. آن‌ها می‌توانند حقوق خود را به دلار آمریکا دریافت کنند یا آن را به بیت کوین و سایر دارایی‌های پشتیبانی شده در این پلتفرم تغییر دهند.

به نظر می‌رسد این سرویس در اختیار کارکنان هر شرکت آمریکایی است که از طریق سپرده مستقیم پرداخت می‌کند. کاربران می‌توانند شرکت و دستمزد کارفرمای خود را در Coinbase جستجو کنند یا سپرده را به صورت دستی از طریق بخش منابع انسانی تنظیم کنند.

Coinbase پیشنهاد می‌کند که ویژگی سپرده‌گذاری مستقیم آن، مشکل «وقت‌گیر و ناخوشایند بودن» نقل و انتقالات بانکی را با حذف مراحل اضافی مورد نیاز برای تأمین اعتبار حساب حل می‌کند.

سرویس‌های مختلف دیگر از جمله Strike و Bitwage ویژگی‌های پرداخت به رمز ارز را ارائه می‌دهند. با این حال، به عنوان چهارمین صرافی بزرگ، Coinbase ممکن است اصلی‌ترین شرکت رمز ارزی باشد که این ویژگی را ارائه می‌دهد.

این ویژگی در هفته‌های آینده اجرا خواهد شد

Coinbase تاریخ دقیق راه‌اندازی ویژگی‌ واریز مستقیم را اعلام نکرد. گفته شد که این ویژگی طی چند هفته آینده همراه با پاداش‌های رمز ارزی و کارت Coinbase آن راه‌اندازی می‌شود.

Coinbase همچنین خاطرنشان کرد که قصد دارد شرکت‌ها را قادر به پرداخت با رمز ارز کند و به مشارکت با گروه سرمایه‌گذاری Fortress  M31 Capital  Nansen و SuperRare Labs در این زمینه اشاره کرد.

این صرافی اعلام کرد طی چند ماه آینده اطلاعات بیشتری در مورد این موضوعات منتشر خواهد کرد.

 

پیشنهاد مطالعه: ده روش ساده برای کسب درآمد از رمز ارزها

 

Source

https://coiniran.com/?p=47691
دکمه بازگشت به بالا