ایستگاه خبر

کاربران Cash App می‌توانند حقوق خود را در بیت کوین سرمایه‌گذاری کنند

Cash App سیستم پرداخت شرکت بلاک یک ویژگی جدید اضافه کرده است که به مشتریان امکان می دهد حقوق خود را در بیت کوین سرمایه‌گذاری کنند.

اپلیکیشن پرداخت بلاک اوایل امروز در بیت کوین ۲۰۲۲ در میامی از این اقدام خود خبر داد. «پرداخت با بیت کوین» به مشتریان آمریکایی با یک کارت نقدی فعال اجازه می‌دهد تا بخشی یا کل چک‌های حقوق خود را به‌طور خودکار در این برنامه به بیت‌کوین اختصاص دهند. مشتریان می‌توانند از امروز برای تبدیل وجوه خود به بیت کوین شرکت کنند.

علاوه بر این، Cash App همچنین ویژگی جدیدی به نام «Round Ups» را معرفی کرد که به مشتریان امکان می‌دهد پرداخت‌های کارت خود را به به بالا رند کنند و آن مبلغ را در بیت کوین یا دارایی‌های دیگر سرمایه‌گذاری کنند. Cash App همچنین اعلام کرده است که مشتریان می‌توانند پرداخت‌های بیت کوین را از طریق شبکه لایتنینگ، راه حل لایه ۲ بیت کوین که در ژانویه با آن یکپارچه شده است، دریافت کنند.

بلاک، شرکت مادر Cash App، در سال‌های اخیر تلاش‌های قابل توجهی برای کمک به رشد پذیرش بیت کوین انجام داده است. در حال حاضر روی یک صرافی غیرمتمرکز بیت کوین مشابه صرافی‌های موجود در شبکه‌های قرارداد هوشمند اتریوم کار می‌کند. این پروژه TBD نام دارد و صفحه توییتر آن نوید یک سیستم مالی باز و غیرمتمرکز برای همه را می‌دهد. جک دورسی، بنیانگذار و مدیرعامل بلاک، اعتقاد تزلزل ناپذیری به فناوری بلاکچین، و به ویژه بیت کوین،دارد. در حالی که او از انتقاد از اتریوم و وب ۳ ابایی ندارد، اما گفته است می‌خواهد به برترین دارایی رمز ارزی کمک کند تا در موارد متعدد به «ارز بومی اینترنت» تبدیل شود.

 

پیشنهاد مطالعه: ماکسیمالیسم بیت کوین چیست؟

 

Source

https://coiniran.com/?p=50536
دکمه بازگشت به بالا