ایستگاه خبر

استخراج نقدینگی کاردانو در زنجیره هوشمند بایننس

دارندگان ADA اکنون می‌توانند با پروتکل ونوس (Venus) از استخراج نقدینگی بهره‌مند شوند. دارندگان رمزارز بومی کاردانو (Cardano) به استخراج نقدینگی در پروتکل Venus که با زنجیره هوشمند بایننس اجرا می‌شود دسترسی خواهند داشت.

استخراج نقدینگی کاردانو راه‌اندازی می‌شود
ونوس در نقشه راه خود در سال ۲۰۲۱ اعلام کرد که رمزارز Cardano’s ADA را به پلتفرم خود اضافه می‌کند و اجازه می‌دهد این دارایی به‌عنوان وثیقه برای وام استفاده شود.

ADA در ابتدای ماه افزایش یافت. این سیر صعودی، کاردانو را با سرمایه بازار بیش از ۲۶ میلیارد دلار به چهارمین رمزارز بزرگ جهان تبدیل کرد.

|| بیشتر بخوانید: مقدمه ای بر ظهور رمز ارز های اتریوم (Ethereum) و کاردانو (Cardano) ||

سایر دارایی‌های کریپتوی برجسته ذکرشده در پلتفرم ونوس شامل ETH ،BTC ،BCH ،BNB ،XRP ،LINK ،DOT ،FIL، همراه با انواع استیبل کوین‌ها می‌شود.

ونوس از زمان راه اندازی اولیه‌اش در نوامبر سال گذشته به سرعت گسترش یافته است. طی چهار ماه، این تیم ادعا کرده است که ۱۸۰۰۰ کاربر و حدود ۲ میلیارد دلار از ارزش کل قفل شده (TVL) را به دست آورده است که یکی از بالاترین‌ها در اکوسیستم BSC است. طبق گزارشات CoinMarketCap، یک سایت تجزیه و تحلیل داده که بایننس در سال ۲۰۲۰ آن را خرید، ونوس بالاترین حجم معاملات ۲۴ ساعته در میان همه صرافی‌های غیرمتمرکز را به خود اختصاص داده است.

ونوس بر روی زنجیره هوشمند بایننس (BSC) ساخته شده است. فعالیت‌هایی مانند مبادله توکن اغلب بطور قابل توجهی ارزان‌تر از شبکه اتریوم است که به دلیل هزینه‌های بسیار گران قیمت گس معروف است. قیمت‌های بالا دسترسی به برنامه‌های DeFi را برای معامله‌گرانی با سرمایه کمتر دشوار کرده است.

 

Source

https://coiniran.com/?p=43764
دکمه بازگشت به بالا