ایستگاه خبر

آغاز همکاری کاردانو با شبکه‌ی مخابراتی DISH آمریکا

همکاری استراتژیک کاردانو با شبکه‌ی مخابراتی DISH آغاز شد. ادغام فناوری بلاک‌چین کاردانو باهدف پذیرش بیشتر این رمز ارز و همچنین ارائه‌ی ۸ میلیون هویت دیجیتالی برای تماس‌های تلفنی ماهواره‌ای به کاربران صورت گرفته است.

شبکه‌ی مخابراتی DISH و بلاک‌چین کاردانو

چارلز هاسکینسون، بنیان‌گذار کاردانو، در کنفرانس Summit 2021 به این مطلب اشاره داشت که ایده‌ی اصلی این مشارکت ایجاد شبکه‌ای یکپارچه و با قابلیت پویایی برای کاربران از نقطه‌ای به نقطه‌ی دیگر بوده است؛ وی افزود که زیرساخت‌های کسب و کار این شبکه دستخوش تحول نخواهند شد.

وی اظهار داشت:

«به‌عقیده‌ی ما نقاط مشترک کاربردی بسیاری در پویایی تبادل داده و سایر پتانسیل‌ها وجود دارد. بهره‌مندی از این ظرفیت نخست در مقیاس‌های میلیونی، ده میلیونی و سپس جهانی رخ داده و ما بی‌صبرانه برای شروع این مشارکت لحظه‌شماری می‌کنیم.»

هاسکینسون ابراز امیدواری کرد که علی‌رغم چالش‌های موجود در پذیرش فناوری بلاک‌چین، این همکاری بتواند مدل صنعت مخابرات را به‌کلی دگرگون نماید.

درنتیجه، میلیون‌ها کاربر DISH به شبکه‌ی کاردانو دسترسی داشته و از سلطه‌ی شرکت‌های متمرکز خارج می‌گردند. این طرح درصورت موفقیت قادر است به مدل پیش‌فرض صنعت مخابرات بدل گردد.

شبکه‌ی DISH از بزرگترین ارائه‌دهندگان خدمات مخابراتی است و بیش از ۱۹ میلیون کاربر دارد، این شبکه به کاربران کنترل کامل حساب‌های‌شان را می‌دهد. DISH از نخستین شرکت‌هایی بود که از پرداخت‌های بیت‌کوین استقبال نموده و در فهرست ۵۰۰ شرکت برتر آمریکایی قرار دارد.

کاردانو روند صعودی خود را حفظ کرده است

علی‌رغم شرایط نگران‌کننده‌ی ایجاد شده توسط کشور چین، قیمت کاردانو درنتیجه‌ی این همکاری و سایر اخبار خوب به سطوح قیمتی بالاتری دست یافته است. روز جمعه‌ی گذشته کاردانو تنها رمز ارز بازار بود که در روند صعودی قرار داشت.

درهنگام نگارش این خبر قیمت هرواحد از کاردانو (ADA) معادل ۲.۲۵ دلار بوده و جایگاه سوم برترین رمز ارزها را تصاحب نموده است.

پیشنهاد مطالعه: کیف پول کاردانو – معرفی بهترین کیف پول Cardano

Source

https://coiniran.com/?p=47654
دکمه بازگشت به بالا