ایستگاه خبر

تاریخ نشان داده که خرید بیت کوین در کریسمس با سود همراه است!!

تاریخ نشان داده که در دسامبر شش سال گذشته، افرادی که اقدام به خرید بیت کوین کرده‌اند، در چهار یک از این سال‌ها سود کرده‌اند و تنها دو بار متحمل ضرر شده‌اند. در حال حاضر، بیت کوین حدود ۱۶.۵ درصد از قیمت ابتدای ماه بالاتر رفته است. از آنجا که مالیات‌ها معمولا در ماه ژانویه پرداخت می‌شوند، ارزیابی سود و ضرر الزامی است. بسیاری از افراد از سود بعد از مالیات به عنوان موقعیتی برای سرمایه‌گذاری استفاده می‌کنند.

در زمینه خرید BTC در شش سال گذشته باید بگوییم که این خرید در پنج سال با سود سالیانه روبرو بوده است و تنها یک مورد بوده که این خرید سود نکرده است. در سال‌های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۸، قیمت‌های کریسمس به کف نزدیک بودند. بیت کوین اینک در بالای ۲۴ هزار دلار معامله می‌شود و این تقریبا به معنی سود ۱۶.۴ درصد از ابتدای دسامبر تا کنون است.

از سال ۲۰۱۴ تا کنون، به طور متوسط سود بیت کوین در هر سه ماه بعد از کریسمس در حدود ۵۰ درصد بوده است. بیت کوین این بار در چند روز مانده به انتهای سال، سود ۱۱۸.۱ درصدی را تقدیم سرمایه‌گذاران خود کرده است. نوسانات بیت کوین در ماه دسامبر در شش سال گذشته به طور متوسط ۵۱.۹ درصد بوده است. نوسان این رمز ارز از سال ۲۰۱۹ به طور چشمگیری کاهش یافته است. نوسان ۳۰ روزه حال حاضر بیت کوین حدود ۳.۴۶ درصد است.

سود سالیانه بیت کوین به طور میانگین از سال ۲۰۱۴ تا کنون در حدود ۲۲۵ درصد بوده است. در حال حاضر، قیمت بیت کوین تقریبا به اندازه میانگین شش سال قبل افزایش پیدا کرده است و اینک بیت کوین در بالای بالاترین قله‌های ۲۰۱۷ ترید می‌شود. ارقام بالا با بازده بیت کوین در سال‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ همخوانی دارند و به نظر می‌رسد که سال ۲۰۱۷ در حال تکرار شدن باشد. البته این بالا رفتن قیمت باعث شده که گاو‌ها ریسک بیشتری کنند و با قدرت بیشتری اقدام به خرید بیت کوین کنند.

source

https://coiniran.com/?p=42776
دکمه بازگشت به بالا