ایستگاه خبر

قیمت اتریوم اینک در کنترل کامل گاو‌ها و خارج از محدوده سابق است!!

به نظر می‌رسد که اتریوم وارد حالت کشف قیمت شده باشد. اینک گاو‌ها کنترل کامل قیمت اتریوم را در دست گرفته‌اند و باعث صعود گسترده این رمز ارز شده‌اند. اینک بزرگترین آلتکوین جهان قله قیمتی جدیدی را ثبت کرده است و در حال تثبیت قیمت است. همه تحلیلگران اینک منتظر مرحله بعدی حرکت این رمز ارز هستند. عبور از مقاومت ۱۶۰۰ دلار به معنی این خواهد بود که این رمز ارز هنوز در مرحله کشف قیمت است و احتمال بالا رفتن بیشتر آن در آینده مورد انتظار خواهد بود. یکی از تریدر‌ها بر این باور است که شکستن این مقاومت نقطه عطف بسیار مهمی بوده است. او انتظار دارد که این عامل باعث ایجاد حرکت صعودی بیشتری در میان مدت شود.

اخیرا اتریوم حرکت صعودی برجسته‌ای را تجربه کرده است و توانسته که مقاومت حوالی ۱۴۰۰ دلار را بشکند و به ۱۶۰۰ دلار برسد. این مقاومت شکسته شده بسیار حائز اهمیت است و مقاومتی جدی در برابر حرکت صعودی بزرگترین آلتکوین جهان بود. اینک خریداران کاملا کنترل اقدام قیمت این رمز ارز را در دست گرفته‌اند. حرکت صعودی بیت کوین سوخت لازم را برای صعود اتریوم فراهم کرد و اینک برخی از سرمایه‌گذاران حاضر شده‌اند ریسک بیشتری را برای کسب سود بیشتر تجربه کنند. همان طور که گفته شد، یکی از تریدر‌ها بر اهمیت حرکت صعودی اخیر اتریوم تاکید کرده است و ابراز داشته که این رمز ارز اینک از دامنه ترید چند ساله خود خارج شده است.

اینک اتریوم صعود زیادی را به نسبت کف‌های اخیر خود تجربه کرده است. این رمز ارز نشانه‌های صعودی زیادی را از خود نشان می‌دهد و به نظر نمی‌رسد که به این زودی‌ها آرام شود. این رمز ارز اینک در حال تثبیت قیمت در زیر آخرین منطقه مقاومتی خود است. در حال حاضر، اتریوم از دامنه ترید سه ساله خود خارج شده است و این رویدادی برجسته است. احتمالا صعود بیشتری در روز‌های آینده در راه باشد. روز‌های آینده روز‌هایی بسیار تاثیرگذار خواهند بود و جهت کلی حرکت بازار در این روز‌ها مشخص خواهد شد. نظر شما چیست؟ پیش‌بینی شما از قیمت اتریوم در میان مدت چیست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=43549
دکمه بازگشت به بالا