ایستگاه خبر

Amaury Sechet توسعه دهنده بیت کوین کش: من ساتوشی ناکاموتو هستم!

Amaury Sechet توسعه دهنده بیت کوین کش که خود را دیکتاتور خیراندیش پیاده سازی Bitcoin ABC اولیه می داند ادعا کرده است که ساتوشی ناکاموتو است.

به گزارش کوین ایران به نقل از CCN، جامعه بیت کوین با ادعای بزرگی رو به رو است. Amaury Sechet توسعه دهنده بیت کوین کش که خود را دیکتاتور خیراندیش (Benevolent Dictator) پیاده سازی Bitcoin ABC اولیه می داند ادعا کرده است که ساتوشی ناکاموتو (Satoshi Nakamoto) است. او با انتشار توئیتی اعلام کرد که من ساتوشی ناکاموتو هستم و می توانم آن را اثبات کنم. البته این توئیت پس از مدتی پاک شد.

Sechet’s tweet
Sechet’s tweet/ Source

بیشتر بخوانید: کوین ایران شریک رسانه ای رویداد Blockchain Life 2019 سنگاپور

دیکتاتور خیراندیش

با وجود ادعای Sechet، او و بیت کوین ABC توسط یکی از توسعه دهندگان پیشین آن که در حال حاضر در عضویت تیم Bitcoin SV قرار دارد به عنوان یک مشکل در اکوسیستم بیت کوین معرفی شده است؛ هر آنچه بیت کوین ABC می خواهد و هر آنچه به دست می آورد عملاً سمی برای غیر متمرکز سازی است. قدرت بیت کوین ABC یک فاکتور انگیزشی در بنیان فورک BSV بود. Sechet در توئیت خود چندین سرنخ قرار داده بود. عبارت زیر بیانگر هش پیام او است که به زودی محتوای آن استخراج خواهد شد.

۶۹ea465fc5f924b61dd51514617a8f2118bc1363c7a91a249d1ac404662139b3

— Deadal Nix (@deadalnix) February 8, 2019

همچنین یک پست Stack Exchange توسط توسعه دهنده بیت کوین هسته، Gregory Maxwell توضیح می دهد که ایجاد هویت جعلی برای ساتوشی ساده تر از آن چیزی است که انتظار می رود. برای مثال، چند سال پیش Craig Wright با کپی کردن برخی از امضاهای از قبل موجود در بلاک چین و ارسال دستورالعمل های مبهم در مورد تایید آنها سعی کرد اثبات کند که ساتوشی ناکاموتو است. واهی بودن ادعای او خیلی سریع آشکار شد ولی او همچنان در تلاش است تا مردم را فریب دهد.

با این تفاسیر، Sechet به احتمال زیاد شوخی کرده است یا شاید حتی کاری مشابه Craig Wright به فکر او رسیده است. باید امیدوار بود؛ چرا که تنها یک Faketoshi [ساتوشی تقلبی] کافی است.

قضاوت در مورد انتخاب خالق بیت کوین؛ ساتوشی ناکاموتو بودن

با این حال، ما ژورنالیست هستیم. ما باید گزارش های مربوط به پیدا شدن یک توسعه دهنده برجسته بیت کوین هسته و ادعای او در مورد ساتوشی ناکاموتو بودن را پوشش دهیم. با توجه به ماهیت ثروت ساتوشی سؤالات مشخصی مطرح می شوند. به عنوان یک سوال مهم، اگر او ساتوشی است و دیگر به ماهیت بیت کوین هسته اعتقاد ندارد، چرا از ثروت عظیم خود برای تقویت و بالا بردن قیمت بیت کوین کش استفاده نمی کند؟

از سوی دیگر، آخرین فردی که به طور عمومی ادعا کرد که او ساتوشی ناکاموتو است، پایان تلخی تجربه کرد. جای تأسف داشت که او حتی در مورد اصول اولیه ی بیت کوین نیز اطلاعی نداشت. این داستان همچنان ادامه دارد و Sechet هنوز اطلاعات بیشتری در این مورد منتشر نکرده است.

بیشتر بخوانید: مدیر Binance: «ما در آغاز مسیر حرکت انقلابی بیت کوین هستیم».

توجه!
مطالب صرفا برای اهداف خبری و آموزشی ارائه می شوند و نباید به عنوان مشاوره ی تجاری از طرف کوین ایران و نویسندگانش مورد استفاده قرار گیرند.
Source & image
https://coiniran.com/?p=28019
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x