پروژه‌ها

مدیر Binance: «ما در آغاز مسیر حرکت انقلابی بیت کوین هستیم».

میلیاردر بیت کوین Changpeng Zhao (CZ) پیام مثبتی برای هواداران رمز ارزها و افرادی که از جا ماندن از قطار رمز ارز ها می هراسند، داشت.

میلیاردر بیت کوین CZ) Changpeng Zhao) پیام مثبتی برای هواداران رمز ارزها و افرادی که از جا ماندن از قطار رمز ارز ها می هراسند، داشت. انقلاب بیت کوین “تازه در مرحله آغازین شروع به کار خود است،” بنابراین هنوز چیزی از دست نداده اید.

این جمله توسط مدیر اکسچنج بایننس Zhao، به کاربری عنوان شد که در توییتر از حسرت خود مبنی بر  اینکه کاش در سال 2013 فعالیت خود را آغاز کرده بود، سخن گفته بود؛ زمانی که هنوز بیت کوین به عنوان یک تکنولوژی پر از ابهام بوده و تا این اندازه شناخته شده نبود. با کوین ایران همراه باشید.

در سال 2013 قیمت بیت کوین بین 13 تا 947 دلار شناور بود. قیمت بیت کوین با تمام ناملایمات، اکنون به 3600 دلار رسیده است.

هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده است

Zhao در ادامه ی پاسخ خود در توییتر گفت که اتفاقات بهتری در پیش است و او هنوز چیزی را از دست نداده است.

این دقیقا همان موضوعی ست که من در سال 2013 به آن فکر می کردم. “باز هم دیر رسیدم. کاش من هم مثل سایر افراد جزو اولین ها بودم و این بود که من هم همان چیزی را می گفتم که قبلا شنیده بودم. هنوز خیلی زود است، این شروعی برای یک آغاز است.”

— CZ Binance (@cz_binance) February 9, 2019

دیدار ERIK VOORHEES با دوستدار کریپتو CZ

بعد از تمجید Erik Voorhees از دستاورد بزرگی که از سابقه ی کوتاه خود به دست آورده بود، اکسچنج بایننس فعالیت خود را آغاز کرد.

“ممکن نیست که کسی از موفقیت بزرگ بایننس که نتیجه فعالیت 1.5 ساله این اکسچنج است، شگفت زده نشود و آن را تحسین ننماید. دیدن روند رشد تو (CZ) فوق العاده بود. به فعالیت خوب خود ادامه بده.”

ارتباط دوستانه مدیر بایننس (Zhao) با رمز ارز ها در سال 2013 بعد از دیدار و گفتگو با Voorhees به تعبیر وی تبدیل به “یک انگیزه مثبت” شد.

کارکرد SHAPESHIFT، یک سوم کاهش یافت

اریک: “SHAPESHIFT آخرین قربانی رکود زمستانی رمز ارز ها است.” ژانویه 2019، یک سوم از حجم مبادلات SHAPESHIFT کاسته شد. این آمار با بیکاری 37 کارمند نیز همراه بود که بعد از ریزش شدید قیمت بیت کوین در سال 2018 به وقوع پیوست.

اریک مسئولیت این فاجعه را در مورد کمپانی خود پذیرفت، با این حال گفت پذیرش ریسک های اقتصادی بخشی از کار مدیر است.

بهترین و بدترین انتخاب ما در قالب یک شرکت، جهت پذیرش این تجربیات بزرگ با آغوشی باز، مشابه یکدیگر است. بخش بزرگی از توازن درآمد نیز شامل همین نکته می شود. ما نوسانات و خطرات را پذیرفته ایم. من این اشتباه را می پذیرم و آن را متوجه هیچ فرد دیگری نمی دانم.

علی رغم ریزش های شدید مارکت، افراد سرسختی نظیر Zhao، نگاه مثبت خود را در مورد مارکت رمز ارز ها حفظ کرده اند. این افراد معتقدند که انقلاب رمز ارز ها باعث تحولات زیادی در حوزه سازمانی می شود که بخش های اقتصادی قانونی را نیز در بر می گیرد.

بر اساس گزارش CCN، Zhao تردیدی ندارد که بایننس تا 100 سال آینده به کار خود ادامه خواهد داد، به این دلیل که رمز ارز ها تازه در نقطه شروع هستند.

بایننس آماده است که در هر شرایطی فعالیت خود را ادامه دهد. مهم نیست که مارکت نزولی یا صعودی است. هدف ما افزایش تعداد این سال ها است. هدف ما برای 10، 50، 100 سال است. بنابراین ما اینجا خواهیم بود. زمانی که من نحوه کارکرد بیت کوین را درک کردم فهمیدم که این همان آینده است.”

آینده به سمت رمز ارز ها در حرکت است

میلیادر  سرشناس، Tim Draper نیز در مورد تشکیلات رمز ارز ها، نگاه خوشبینانه ی مشترکی دارد. او پیش بینی قابل ذکری در مورد رمز ارز ها دارد. وی معتقد است که رمز ارز ها روزی جایگزین ارز های رایج شده و دو سوم ارزش ارز های رایج در دنیا را به خود اختصاص خواهند داد.

تیم می گوید: “این {انتخاب} برای مردم بهتر خواهد بود. آنها به سمت رمز ارز ها رفته و از ارز های رایج کناره خواهند گرفت. {در نهایت} رمز ارز ها، ارز رایج نامیده خواهند شد. این جریانی ست که اتفاق خواهد افتاد.”

تیم دراپر از فعالانی ست که به رمز ارز ها ایمان دارد و معتقد است که قیمت بیت کوین در سال 2022 به قیمت 250.000 دلار خواهد رسید. رکود بازار رمز ارز ها در کوتاه مدت باعث عقب نشینی و فعالیت وی به شکل یک تریدر روزانه نشده است.

— CCN.com (@CryptoCoinsNews) September 21, 2018

ایده ای که زمانش فرا رسیده را نمی توان متوقف کرد

تیم دراپر بر این باور است که رمز ارز ها متحول کننده هستند و روال بازی را تغییر خواهند داد و بر اساس تجربیات رمان نویس معروف فرانسوی ویکتور هوگو، ایده ای که زمانش فرا برسد را نمی توان متوقف کرد.

تصمیم دارم دلار خود را به بیت کوین تبدیل کنم. چرا باید از ارزی استفاده کنم که در اختیار نیرو های سیاسی قرار دارد؟ در حالی که ارزی وجود دارد که جهانی و غیر قابل افزایش است. من یک ارز جهانی را به یک ارز سیاسی ترجیح می دهم.

تیم دراپر می گوید رمز ارز ها مانند هر اختراع بزرگی، ویژگی های مثبت و منفی خود را به اشتراک خواهد گذاشت. اما بازار به صورت مداوم در حرکت خواهد بود.

حرکت اینترنت نیز به همین صورت آغاز شد. اینترنت با موج بزرگی آغاز شده و سپس فرو ریخت. بعد از آن، موج بزرگتری و با تمرکز بیشتر ایجاد شد. من شک دارم که روندی مشابه، اینجا شکل بگیرد.

توجه!
مطالب صرفا برای اهداف خبری و آموزشی ارائه می شوند و نباید به عنوان مشاوره ی تجاری از طرف کوین ایران و نویسندگانش مورد استفاده قرار گیرند.
Source & Image
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا