ایستگاه خبر

Brave کیف پول مرورگر داخلی را برای اتریوم معرفی کرد

آخرین به‌روزرسانی مرورگر Brave (نسخه ۱.۳۲) اکنون یک کیف پول بومی برای اکوسیستم اتریوم ارائه می‌دهد.

Brave کیف پول بومی اتریوم را معرفی کرد

در بیانیه مطبوعاتی روز سه‌شنبه، این تیم اعلام کرد Brave Wallet به بیش از ۴۰ میلیون کاربر خود اجازه می‌دهد دارایی‌ها را مبادله کنند و به برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps) میزبانی‌شده در راه‌حل‌های لایه ۲ اتریوم و سایر زنجیره‌های جانبی سازگار با EVM مانند Polygon و xDai دسترسی داشته باشند.

در حالی که اکثر کیف‌پول‌های Web3 از طریق برنامه‌های افزونه‌ ارائه می‌شوند، Brave Wallet می‌تواند مستقیماً در مرورگر استفاده شود و نیازی به دانلود برنامه‌های اضافی ندارد.

کیف پول داخلی Brave با کیف پول‌های محبوب Web3 از جمله MetaMask ،Trust Wallet و Wallet Connect رقابت خواهد کرد.

در بیانیه مطبوعاتی، Brave گفت که یک کیف پول رمز ارزی بومی برای غلبه بر مشکلات امنیتی و عملکردی که معمولاً با افزونه‌ها مرورگر مرتبط هستند، مفید خواهد بود. Brave ادعا می‌کند که کیف پول‌های Web3 عمدتاً به عنوان پسوند مرورگر مورد استفاده قرار می‌گیرند ممکن است بیشتر در معرض سرقت و سایر حملات باشند.

در گذشته، کاربران گزارش داده‌اند که از طریق افزونه‌های وب کلاهبردارانه، سرمایه خود را از دست داده‌اند. هکرها با شبیه سازی کیف پول‌های محبوب مانند MetaMask می‌توانند کاربران را فریب دهند تا کلیدهای خصوصی خود را وارد کنند.

برایان باندی، مدیر ارشد فناوری و یکی از بنیانگذاران Brave در توضیح ویژگی‌های کیف پول مرورگر بومی گفت:

کیف پول Brave به هیچ افزونه‌ای نیاز ندارد و بومی مرورگر است، عملکرد کلیدی و نگرانی‌های امنیتی را حذف می‌کند و در عین حال ویژگی‌های اصلی کیف پول‌های رمز ارزی محبوب را حفظ می‌کند.

کاربران Brave می توانند کیف پول‌های موجود خود را از MetaMask یا کیف پول‌های سخت‌افزاری مانند Trezor یا Ledger وارد کنند. آخرین به‌روزرسانی همچنین به کاربران اجازه می‌دهد تا توکن‌های مبتنی بر اتریوم را مبادله کنند و داده‌های تاریخی بازار را از طریق APIهای CoinGecko علاوه بر یک فیات آن-رمپ (onramp) از طریق مشارکت با Wyre ارائه می‌دهد.

در حال حاضر، این کیف پول بومی Web3 فقط در مرورگر دسکتاپ در دسترس است و بعداً برای استفاده در تلفن همراه راه‌اندازی خواهد شد. Brave Wallet با Brave Rewards متفاوت است، ویژگی انتخابی که به کاربران Brave با نشانه‌های توجه اولیه (BAT) برای مشاهده تبلیغات محافظت از حریم خصوصی پاداش می‌دهد.

همین هفته گذشته، Brave برنامه‌هایی را برای ادغام با Solana، یکی دیگر از بلاکچین‌های لایه ۱ با کارایی بالا، اعلام کرد. با این حال، این هنوز اجرایی نشده است، زیرا پشتیبانی بومی کیف پول Solana و dApps برای سال ۲۰۲۲ در نظر گرفته شده است.

 

پیشنهاد مطالعه: کیف پول سرد و گرم چه تفاوتی با هم دارند؟

 

Source

https://coiniran.com/?p=48363
دکمه بازگشت به بالا