ایستگاه خبر

دکتر سیپریان پونگیلا در اجلاس سران بلاک چین در دبی سخنرانی کرد!

دکتر سیپریان پونگیلا (Ciprian Pungila)، هم‌بنیان‌گذار و دانشمند ارشد پروژه ABEY، در مورد آینده این پروژه در اجلاس سران بلاک چین در دبی سخنرانی کرد. دکتر پونگیلا در این اجلاس به بحث در مورد مرحله بعدی این پروژه پرداخت و بر فاکتور‌های اصلی که باعث می‌شوند این پروژه بتواند رقیبی برای ویزا و مسترکارت باشد، تاکید کرد. این پروژه قرار است در زمینه بازده و تعداد تراکنش‌ها در ثانیه تحول ایجاد کند و مشکل مقیاس‌پذیری را که مشکل بسیاری از بلاک چین‌های نسل اول است، حل کند.او در سخنرانی اجلاس سران بلاک چین به بحث در مورد پیشرفت‌های پروژه ABEY پرداخت و ابراز داشت که از منظر او و تیمش، این پروژه از لحاظ سرعت و مقیاس‌پذیری بسیار از بیت کوین و اتریوم بهتر عمل می‌کند.

سخن از ساختن آینده فناوری دفتر کل غیر‌متمرکز در اجلاس سران بلاک چین

سال ۲۰۲۰ سال سختی برای کنفرانس‌هایی بود که در آنجا محققان و صاحب‌نظران به بحث در مورد آینده بلاک چین می‌پرداختند. امسال سال تاثیر‌گذاری برای پذیرش فناوری بلاک چین و رمز ارز بود. امسال اجلاس سران بلاک چین در دبی از ۶ تا ۹ دسامبر ادامه داشت.

در این اجلاس، تعدادی از برجسته‌ترین متفکران بلاک چین به بیان ایده‌های جدید پرداختند و از پیشرفت پروژه‌های گذشته خود سخن گفتند. حتی آنها به بیان برنامه آینده خود برای بیرون دادن محصول و اعمال استراتژی‌های خود پرداختند. دکتر پونگیلا به همراه دستیار خود در این اجلاس به ارائه وضعیت حال حاضر پروژه ABEY و برنامه آینده آن پرداختند.

تیم پروژه ABEY در این گردهمایی ابراز داشتند که پروژه آنها پیوسته در حال رشد است و آنها با ارائه داده‌های شفاف بلاک چینی به اثبات ادعای خود پرداختند. قیمت هر توکن ABEY در ابتدای استخراج آن حدود ۰.۰۰۱ دلار بود که این قیمت در چهارم دسامبر ۲۰۲۰ به ۵.۶۰ دلار رسید. دکتر پونگیلا در این اجلاس از برنامه‌های تیم توسعه برای آینده خبر داد و اظهار داشت که این پروژه قرار است مقیاس‌پذیری را در سطح فردی و سازمانی حل کند. او از قابلیت پس دادن وجوه در این پروژه سخن گفت، چیزی که در دیگر پروژه‌های بلاک چینی نظیر آن را سراغ نداریم.

ABEY چگونه سیستم‌های قدیمی را متحول خواهد کرد؟

در حالی که اینک بیت کوین و اتریوم بر بازار رمز ارز‌ها تسلط دارند، به زودی افراد تشخیص خواهند داد که این سیستم‌ها بسیار کند هستند و جوابگوی نیاز‌های امروز نیستند. پروژه‌هایی مانند بیت کوین و اتریوم امروزه به ارزشی باورنکردنی دست یافته‌اند و علت این امر، تشکر کاربران از این پروژه‌هاست زیرا این پروژه‌ها افق‌هایی جدید را به روی جهان امور مالی باز کردند و در نوع خود انقلابی مهم بودند.

اما آینده بلاک چین و رمز ارز بدون حل مشکلاتی مانند مشکل مقیاس‌پذیری بیت کوین در زمان ازدحام شبکه و یا مشکل بالا رفتن کارمزد تراکنش‌ها در شبکه اتریوم، آینده خوبی نخواهد بود. توسعه‌دهندگان اتریوم با بیرون دادن اتریوم ۲ در اندیشه حل این مشکلات هستند که تا کنون اتریوم ۲ با رغبت جامعه اتریوم مواجه نشده است. بیت کوین هم که فاقد تیم توسعه اختصاصی است و همین امر باعث شده که راه‌حل‌هایی مانند لایتنینگ نتوانند سرعت و استاندارد‌های لازم را داشته باشند.

راه‌حل این مشکلات توسعه بیشتر پروژه‌های قدیمی نیست، بلکه راه‌حل استفاده از پروژه‌های جدیدی مانند ABEY است و به همین خاطر است که این پروژه در اجلاس سران بلاک چین مورد بحث و گفتگو قرار گرفت. نظر شما چیست؟ برای حل مشکلات موجود باید به توسعه پروژه‌های قدیمی پرداخت یا باید به سراغ پروژه‌های جدید رفت؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=42474
دکمه بازگشت به بالا