ایستگاه خبر

حمایت مالی بنیاد اتریوم از پروژه‌های اتریوم۲.۰

بنیاد اتریوم قرار است از پروژه‌هایی که در اکوسیستم سهام اتریوم ۲.۰ مشغول به کارند، حمایت مالی کند.

به همین منظور، سازمانی غیرانتفاعی از تیم‌ها و افراد، به ویژه افرادی که در حال ساخت ابزارها و راهنماهای استیکینگ اتریوم۲.۰ هستند، دعوت کرده است که برای کمک‌های مالی درخواست دهند. همه پروژه‌ها تا ۲۲ دسامبر فرصت دارند که در آن شرکت کنند.

این بنیاد گفت: هدف این برنامه کمک به سلامت درازمدت جامعه سهام و اعتبارسنجی اتریوم ۲.۰ است. ایده‌ها و پروژه‌ها در هر مرحله از توسعه مورد استقبال قرار می‌گیرند: مرحله ایده؛ اثبات مفهوم؛ کار در حال انجام و پروژه‌های توسعه.

|| بیشتر بخوانید: چه ارتباطی بین قراردادهای هوشمند و اتریوم وجود دارد؟ ||

برنامه کمک‌های مالی این بنیاد در حالی انجام می‌شود که اتریوم در حال آماده‌سازی برای انتقال از یک سیستم اثبات کار به مکانیزم اثبات سهام است. اثبات سهام با Beacon Chain به دست خواهد آمد، که انتظار می‌رود در تاریخ ۱ دسامبر، زمانی که حداقل ۵۲۴،۲۸۸ اتریوم در قرارداد سپرده‌گذاری Eth2 مشارکت داشته باشد، به طور مستقیم پخش شود.

با این حال، تاکنون فقط ۹۵۲۰۰ ETH در قرارداد واریز شده است. دارندگان ETH احتمالاً منتظرند که آخرین روز سپرده‌گذاری کنند تا از هزینه‌های بیشتر پیشگیری کنند. به عبارت دیگر، دارندگان ETH انگیزه کمی برای قفل کردن ETH خود در شبکه دارند، وقتی می‌توانند از آن برای فعالیتهای دیگر مانند وام با کسب سود یا استفاده از آن به عنوان وثیقه برای تجارت استفاده کنند.

 

Source

https://coiniran.com/?p=42076
دکمه بازگشت به بالا