ایستگاه خبر

شرکت سرمایه‌گذاری BlackRock در حال استخدام یک معاون بلاک چینی است!

شرکت سرمایه‌گذاری BlackRock که ۷.۸ ترلیون دلار دارایی را تحت مدیریت خود دارد، در جستجوی استخدام معاونی برای امور بلاک چینی خود است. شایان ذکر است که این نقش برای توسعه فناوری بلاک چین نیست، بلکه برای سرمایه‌گذاری در دارایی‌های دیجیتال و شرکت‌های بلاک چینی است. این شرکت در جستجوی یک فرد فنی نیست، بلکه در جستجوی یک فرد تجاری است اما این فرد باید دارای اطلاعات فنی لازم برای ارزشگذاری دارایی‌های کریپتویی باشد. این شخص باید مدل‌های مدیریت غیرمتمرکز را درک کند و قادر به تحلیل طراحی شبکه بلاک چین باشد.

شرکت سرمایه‌گذاری BlackRock در آوریل ۲۰۱۹ اقدام به استخدام رابی میچنیک (Robbie Mitchnick)، از مدیران سابق ریپل برای این کار کرد. او در آن زمان در مقاله‌ای در مورد اسلوب‌شناسی ارزشگذاری دارایی‌های کریپتویی نوشت. جالب است بدانید که به دنبال شکایت کمسیون بورس و اوراق بهادار از ریپل، میچنیک در مورد تمرکز صحبت کرده است. او ابراز داشته که مقیاس‌پذیری هنوز هم محدودیتی برای شبکه‌های غیرمتمرکز است. او ادعا می‌کند که فدا کردن عدم تمرکز در بسیاری از موارد معقول است و در نتیجه این امر، عواملی مانند سرعت و مقیاس‌پذیری افزایش پیدا می‌کند و بسیار بهبود می‌یابد.

او در ادامه لیستی طولانی از کاربرد‌های مالی را مطرح می‌کند که اعتقاد دارد یک بلاک چینی سازمانی با آنها مرتبط است. از جمله اینها می‌توان به پرداختی‌ها، احراز هویت، اوراق مشتقه و غیره اشاره کرد. این موقعیت شغلی در زمانی مطرح شده است که علاقه موسساتی به فضای کریپتو افزایش یافته است. در ابتدای این ماه بود که MassMutual اعلام کرد که ۱۰۰ میلیون دلار در بیت کوین سرمایه‌گذاری کرده است. بانک‌های زیادی نیز در این میان از سرمایه‌گذاری‌های کریپتویی خود پرده برداشته‌اند که از جمله آنها می‌توان به Standard Chartered، بانک DBS از سنگاپور و غیره اشاره کرد.

Source

 

https://coiniran.com/?p=42782
دکمه بازگشت به بالا