ایستگاه خبر

راه‌اندازی توکن و پاداش استیکینگ توسط پروژه کیروبو، خدمات برگشت تراکنش بیتکوین

هفته گذشته، توکن پروژه کیروبو (KIRO)، راه‌اندازی موفقی را تجربه کرد. به گزارش مجله خبری Decrypt، حالا این پروژه، ویژگی استیکینگ را معرفی کرده که به نوعی «ضد نهنگ» است.

استارت‌آپ کیروبو ابتدای امسال با معرفی یک سرویس پیشگامانه برای بازگرداندن تراکنش‌های بیتکوین غوغا کرد. از آن زمان به بعد نسخه بتا و توکن KIRO را با موفقیت راه‌اندازی کردند و حالا قابلیت استیکینگ را برای توکن خود افزوده‌اند.

تراکنش‌های بیتکوین بازگشت‌پذیر عامل اصلی شهرت این استارت‌آپ است. کاربران با درخواست کردن یک کلمه عبور از دریافت‌کننده، می‌توانند تراکنش بیتکوین را لغو کنند. کاربران حالا می‌توانند با توکن جدید به این خدمات با نرخ ارزانتری دسترسی داشته و هم‌چنین آن استیک کنند تا از شبکه پشتیبانی شود.

از زمان راه‌اندازی این شرکت در ماه آوریل، تیم این پروژه مشاهده کرده‌‌اند که مقادیر انتقال یافته به طور متوسط ۷.۲ برابر بزرگ‌تر از مفدار متوسط انتقال یافته در یک تراکنش استاندارد بیتکوین است. در این مدت در بیش از ۴ درصد تراکنش‌ها، تابع انتقال قابل بازیابی به کار رفته و وجوه با موفقیت بازگردانده شدند.

حجم معامله توکن KIRO در ۲۴ ساعت مرز ۵۸۰ هزار دلار را رد کرد و قیمت آن پس از ۴ برابر شدن نصف شد و حالا ۲ برابر قیمت راه‌اندازی است.

مشارکت نقدینگی برای توکن KIRO

کیروبو با هدف کاهش هزینه تراکنش و افزایش دسترسی‌پذیری بستر، در حال حاضر تمرکز خود را به استیکینگ نقدینگی معطوف کرده است. این ویژگی به سرمایه‌گذاران اجازه می‌دهد تا با مشارکت در نقدینگی KIRO بتوانند پاداش اضافی کسب کنند.

برنامه استیکینگ در این بستر به نوعی «ضد وال» است؛ یعنی یک محدودیت اولیه دارد مبنی بر هفت اتریوم برای هر کیف پول. محدود کردن با این روش تمام تلاش‌ها را برای تأثیرگذاری بر قیمت توسط تعداد معدودی سهام‌دار، خنثی می‌کند.

چشم‌انداز وسیع‌تر کیروبو از بین بردن موانع استفاده روزمره از رمزارز‌هاست. آن‌ها قصد دارند که به زودی این ویژگی بازگشت ‌پذیری را در سطح رمزارز‌های دیگری پیاده‌سازی کنند و کیف پول‌های بیشتری را اضافه کنند. آن‌ها همچنین برنامه‌‌هایی برای پشتیبان‌گیری بر مبنای بلاکچین و خدمات وراثت دارند.

بیشتر بخوانیم: علت افزایش بازارگردان‌های خودکار (AMMs) چیست؟

https://coiniran.com/?p=41272
دکمه بازگشت به بالا