ایستگاه خبر

یک تحلیلگر بر این باور است که قیمت بیت کوین امسال به ۲۳۰۰۰ دلار می‌رسد!

یک تحلیلگر مستقل بیت کوین بر این باور است که گاو‌ها برای یک حرکت صعودی آماده شده‌اند و می‌خواهند قیمت بیت کوین را به ۲۳۰۰۰ دلار برسانند. این تحلیلگر که دارای نام مستعار Twitterati است، به بیان این پرداخت که در نمودار بیت کوین به دلار یک الگوی تجمعی دیده می‌شود. این تحلیلگر مدعی است که زمانی که قیمت کف دوقلو را شکل دهد و یا کف‌های بالا‌تری را شکل دهد، ساختار مثلث صعودی در زیر سحط مقاومت ایجاد خواهد شد.

احتمال رسیدن قیمت بیت کوین به ۲۳۰۰۰ دلار

تریدر‌ها بر این باور هستند که الگوی حال حاضر بیت کوین صعودی است. شکل‌گیری این الگو معمولا تحکیمی است که بعد از حرکت‌های صعودی برجسته روی می‌دهد. در حالت ایده آل ، شکست بالای مقاومت افقی تا ارتفاع الگوی مثلث ادامه دارد. این تحلیلگر اظهار داشته که اینک مثلث صعودی برای همه قابل رویت است. او بر این باور است که اگر این ساختار حفظ شود، ۲۲ هزار دلار و ۲۳ هزار دلار اهداف بعدی خواهند بود.

این پیش‌بینی در زمانی صورت گرفت که قیمت بیت کوین در تقلا بود که از سطح ۱۹۵۰۰ تا ۱۹۶۰۰ دلار عبور کند. بعد از اینکه پادشاه رمز ارز‌ها در هشت هفته تقریبا ۱۰۰ درصد سود داد، تریدر‌هایی که چشم‌انداز کوتاه‌مدت را نزولی می‌دیدند، اقدام به فروش بیت کوین‌های خود برای حفظ سود پدید آمده کردند. در همین حال، پیشنهاد‌های صعودی تازه نیز کاهش پیدا کرده است.

از همان ابتدا، عواملی موجود بودند که به حرکت صعودی بیت کوین کمک کردند. یکی از این عوامل پیشرفت‌هایی بود که در ارتباط با واکسن کرونا انجام شده است. البته ناگفته نماند که این فاکتور که ابتدا به افزایش قیمت بیت کوین کمک کرد، نشان از این دارد که دارویی به وجود می‌آید که این ویروس را کنترل می‌کند و باعث باز شدن مجدد اقتصاد‌ها خواهد شد. در این حالت، سرمایه‌گذاران دیگر تمایل کمتری به پناهگاه‌های ایمن خواهند داشت.

اصول بنیادین

قیمت بیت کوین اینک به بالای قله ۲۰۰۰۰ دلاری خود رسیده است و دلیل این امر این است که تریدر‌ها و سرمایه‌گذاران اصلی با مشاهده برنامه خرید اوراق قرضه بی‌انتهای بانک مرکزی و همچنین محیطی که در آن نرخ سود بسیار کم بود، به بازار بیت کوین هجوم آوردند. پیدایش واکسن نیاز به این سیاست‌های انبساطی را کاهش می‌دهد.

قرار است که بانک مرکزی ایالات متحده اطلاعات بیشتری را در ارتباط با رویکرد خود به نسبت بازار‌ها و اعطای تسهیلات وامدهی اضطراری منتشر کند. ریک ریدر (Rick Rieder)، مدیر ارشد سرمایه‌گذاری BlackRock، معتقد است که بانک مرکزی موضع صلح‌آمیزی را در پیش خواهد گرفت و در ادامه می‌افزاید که محرک‌های مالی و وام‌گیری‌های بیشتری موجود خواهد بود. اقتصاددان‌‌ها درگلدمن ساکس نیز چنین فکر می‌کنند.

چشم‌انداز‌های ورود نقدینگی بیشتر به اقتصاد باعث کاهش محبوبیت دلار و اوراق قرضه خواهد شد. این عوامل بنیادین نقش یک کاتالیزور را برای قیمت بیت کوین دارند و تقریبا در راستای پیش‌بینی‌های تکنیکال تحلیلگر مورد بحث قرار می‌گیرند. نظر شما چیست؟ آیا با نظرات این تحلیلگر موافق هستید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=42632
دکمه بازگشت به بالا