ایستگاه خبر

آیا اولین ETF بیت کوین در ایالات متحده سرانجام تأیید می‌شود؟

مک گلون، یکی از کارشناسان ارشد بلومبرگ، در مصاحبه‌ای با Stansberry Research پیش‌بینی کرد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ممکن است صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF بیت کوین) را در اواخر اکتبر تأیید کند.

او معتقد است که به احتمال زیاد ایالات متحده روش کانادا را که قبلاً چندین ETF بیت کوین و اتر را تأیید کرده است، در پیش می‌گیرد.

مک گلون به این واقعیت اشاره کرد که در حال حاضر فشار بر روی تنظیم‌کننده‌های ایالات متحده زیاد است زیرا پرونده‌های جدید درخواست ETF همچنان روی هم انباشته می‌شوند.

به گفته این تحلیلگر، ETF مبتنی بر معاملات آتی به احتمال زیاد گام بزرگی برای SEC خواهد بود:

[ETF] مبتنی بر معاملات آتی ممکن است بهترین نباشد، اما از هیچ‌چیز بهتر است … و دریچه‌ای را برای قانونی بودن ورود حجم عظیمی از پول باز می‌کند.

طبق گزارش U.Today اریک بالچوناس، استراتژیست ارشد ETF بلومبرگ، همچنین انتظار دارد که این تأیید تا ماه نوامبر اتفاق بیفتد.

مک گلون همچنین به پیش‌بینی خود پایبند است که با وجود اصلاحات جاری، قیمت بیت کوین امسال همچنان به ۱۰۰۰۰۰ دلار خواهد رسید. اوایل امروز بیت کوین به ۴۰،۱۹۲ دلار سقوط کرد که پایین‌ترین سطح از ۵ آگوست است.

مک گلون به اظهارات اخیر ری دالیو در مورد نظرات تنظیم‌کننده‌ها مبنی بر از بین بردن احتمالی بیت کوین پرداخت، و گفت که ممنوعیت اینترنت تنها راه این کار است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد احتمال این که ایالات متحده تصمیم به از بین بردن بیت کوین بگیرد با استقبال روزافزون از این رمز ارز در این کشور کاهش یافته است.

 

پیشنهاد مطالعه:‌ Bitcoin ETF چیست؟ تاثیر ETF بر قیمت بیت کوین

 

Source

https://coiniran.com/?p=47599
دکمه بازگشت به بالا