ایستگاه خبر

رکورد جدید برای سختی شبکه بیت‌کوین! نشانه‌های بازار صعودی؟

در ادامه افزایش استحکام شبکه بیت‌کوین، سختی استخراج در شبکه به یک رکورد جدید تاریخی یعنی ۲۰ تریلیون  رسیده و ۳.۶۲ درصد رشد داشته است.

نرخ هش واحد اندازه گیری قدرت محاسباتی اختصاصی برای استخراج پادشاه رمز ارزها بیت‌کوین است. سختی در واقع سختی الگوریتمی است که استخراج‌گران برای ایجاد بلاک‌های جدید با آن مواجه هستند.

به گزارش خبرگزاری بیت‌کوین تایمز و با استناد به گزارش BTC.com نرخ سختی بیت‌کوین هم اکنون در اوج تاریخی خود است. استخراج بیت‌کوین هم اکنون در سخت‌ترین وضعیت تاریخی است.

درحالیکه روز دوشنبه سختی شبکه بیت‌کوین با ۴۱ EH سقوط به ۱۱۶EH رسیده بود، دوباره امروز به رکورد ۱۴۶EH رسیده است.

جان تادرو محقق موسسه TradeBlock است. او در ۱۹ اکتبر گزارش کرد که میانگین حرکت هفت روزه به یک رکورد جدید دست پیدا کرده است. جان معتقد است این نشانه افزایش قیمت بیت‌کوین است. به طوری که استخراج‌کنندگان سود مشارکت بیشتری را دریافت خواهند کرد.

“سختی بیت‌کوین به یک رکورد تاریخی رسیده است. افزایش قیمت اخیر بیت‌کوین سود حاصله از فآیند استخراج را افزایش داده بود. این باعث جذب استخراج‌کنندگان بیشتری به این حوزه شده بود. بنابراین سختی شبکه نیز افزایش پیدا کرد.”

قدرت سختی شبکه در بیت‌کوین الگوی بر زنجیر قیمتی رمز ارزها را آشکار می‌کند. ویلی هوو یک تحلیل‌گر رمزارزهاست. او معتقد است قیمت رمزارزها با به خاطر اثرات اقتصادی پاندمی کرونا پایین مانده است.

“بازار رمزارزها صعودی به نظر می‌رسد، چراکه ارزش آنها توسط سایر بازارها پایین نگه داشته شده است!”

بیشتر بخوانید: دارایی مصنوعی در دیفای : موارد استفاده و پتانسیل‌های آن

https://coiniran.com/?p=41608
دکمه بازگشت به بالا