ایستگاه خبر

دولت ایالات متحده هفته آینده ۰.۷۵۰۱ بیت کوین را به حراج می گذارد

مقامات فدرال ایالات متحده قرار است هفته‌ی آینده ۰.۷۵۰۱ بیت کوین ، مبلغی تقریباً معادل ۳۸۷۰۰ دلار، را برای حراج بگذارند، اگرچه این مزایده در مقایسه با حراج‌هایی که در گذشته توسط دولت ایالات متحده برگزار شده کم‌رونق به حساب می‌آید.

سایت حراج دولت معمولاً مخصوص لوازم اداری، مبلمان و سایر موارد مانند وسایل نقلیه، تجهیزات علمی و ماشین‌آلات سنگین است و مشخص نیست که دولت آمریکا این بیت کوین‌ها را از کجا به دست آورده یا چرا آنها را برای فروش در این مزایده قرار داده است.

در جزئیات منتشرشده آمده که پیشنهاد اولیه برای هر بیت کوین ۲۵۰۰۰ دلار است. طبق صفحه حراج GSA این مزایده در آتلانتای ایالت جورجیا برگزار خواهد شد. پیشنهادات قیمت از ۱۵ مارس ساعت ۵ بعد از ظهر آغاز می‌شود و ۴۸ ساعت بعد هم پذیرش قیمت‌های جدید به پایان می‌رسد.

شرکت‌کنندگان باید «فرم گواهی فروش اموال ضبط‌‌شده»  را پر کنند که تأیید می‌کند داوطلبان برای این مزایده از کارمندان وزارت دادگستری نیستند. همچنین داوطلبان با پر کردن این فرم ثابت می‌کنند که بیت‌ کوین‌های به مزایده گذاشته‌شده متعلق به آنها نبوده است. شرکت‌کنندگان در این حراج لازم است فرم دیگری با عنوان «گواهی مصرف‌کننده نهایی بیت کوین» را نیز پر کنند که در آن نام داوطلب، شماره تأمین اجتماعی، آدرس کیف پول بیت کوین، و سایر اطلاعات شخصی افراد درج می‌شود. پرداخت کامل ۰.۷۵۰۱ بیت کوین در تاریخ ۱۹ مارس به حساب برنده‌ی مزایده منتقل خواهد شد.

پیشنهاد مطالعه: راه‌‌اندازی انجمن توسعه قرارداد هوشمند توسط زنان توانمند ایرانی

 

Source

https://coiniran.com/?p=44455
دکمه بازگشت به بالا