ایستگاه خبر

صرافی بایننس در حال راه‌اندازی سیستم Binance Pay در سکوت خبری

صرافی بایننس ، بزرگ‌ترین صرافی‌ رمزارز دنیا به لحاظ حجم معاملات، به موفقیت سیستم Binance Pay که هم‌اکنون در فاز آزمایشی به سر می‌برد، امیدوار است.

در واقع صرافی بایننس تنها به ایجاد امکان خرید بیت کوین و رمزارزها راضی نمی‌شود و قصد دارد که با امکان‌بخشی به موارد استفاده رمز ارزها توسط مردم، تقاضا ار افزایش دهد.

این صرافی جهانی، امروز در رخداد مجازی خود به نام هفته‌های بلاک چین بایننس، اعلام کرد که چندی پیش در سکوت خبری یک نسخه‌ی آزمایشی را از سیستم Binance Pay راه‌اندازی کرده است که می‌تواند یک رقیب جدی و خطرناک برای PayPal به حساب آید.

مدیر ارشد صرافی بایننس‌، ژائو باور دارد که پرذاخت یکی از آشکارترین موارد استفاده بلاک چین است. اما این موضوع چندین چالش دارد. بزرگترین مانع در برابر تاجران این است که باید ارزهایی را قبول کنند که بسیاری از مشتریانشان از آن‌ها استفاده نمی‌کنند. برای آن‌ها آسان‌تر است که از پول نقد و یا چکهای تضمینی استفاده کنند چرا که مردم از ان‌ها بیشتر استفاده می‌کنند.

این سیستم جدید صرافی بایننس، به کاربران اجازه می‌دهد تا با رمز ارز پرداخت کنند اما از طرفی تاجران کوینهای پایداری را دریافت می‌کنند که در کسری از ثانیه به پول نقد تبدیل می‌شوند. در حال حاضر آنها برای خدمات خود تنها ار فیات یورو را در نظر دارند. به قول ژائو، مدیر عامل صرافی بایننس، آنها نمی‌خواهند که این کسب و کار با نوسانات بازار رمز ارز حرکت نکند.

این صرافی غول، خدمات Binance Pay را به عنوان یک سبد از محصولات به گونه‌ای فراهم می‌آورد که شامل کارت‌های بایتتس که قبل از این تولید شده بودند، است. این کارت اعتباری قادر است در هر جایی که کاربران خرید می کنند، رمز ارز آن‌ها را به ارز فیات تبدیل کند.

به مانند کارت بایننس، سیستم Binance Pay نیز فعلا قرار است از ۵ دارایی دیجیتال پشتیبانی کند. بیت کوین، اتریوم، ارز پایدار BUSD، و کوین بایننس یعنی BNB و همچنین یک توکن ابزاری که برای پرداخت هزینه‌های تراکنش و شرکت در فروش‌ توکن در شبکه بایننسکمک می کند.

بر خلاف کارت‌های اعتباری بایننس، درسیستم Binance Pay خبری از کارت های واقعی و فیزیکی وجود ندارد و کاربران می‌توانند وجوه خود را با استفاده از یک کیف پول که دارای کدههای QR است، منتقل کنند.

بیشتر بخوانیم: آشنایی با کوفیکس (CoFiX)، نسل جدیدی از AMM ها

Source

https://coiniran.com/?p=43522
دکمه بازگشت به بالا