ایستگاه خبر

دفتر جدید بایننس در ایرلند

بنابر گزارش رویترز، بایننس در حال برنامه‌ریزی برای ایجاد دفاتر جدید در ایرلند است.

بایننس در ایرلند فعالیت می‌کند

در مقاله‌ای در تاریخ ۷ اکتبر، رویترز با مدیرعامل بایننس چانگ پنگ ژائو مصاحبه کرد و پرسید آیا این شرکت برنامه‌ای برای ایجاد دفتر مرکزی در ایرلند دارد. ژائو پاسخ مثبت داد.

ژائو همچنین گفت: ما ادعا می‌کنیم که دفتر مرکزی نداریم. ممکن است این سخنان در راستای اظهارات ژائو در ماه مه باشد که در آن او توضیح داد که کارکنان شرکت در یک مکان واحد کار نمی‌کنند. به این ترتیب، این شرکت تنها یک دفتر مرکزی اصلی ندارد و مکان جدید آن در ایرلند فقط بخشی از یک شبکه بزرگتر از دفاتر خواهد بود.

سایت خبری ایرلندی Independent.ie همچنین گزارش داد که بایننس در ۲۷ سپتامبر سه شرکت در این کشور ثبت کرده است. این شرکت‌‌ها با نام‌های Binance (APAC) Holdings ،Binance (Services) Holdings و Binance Technologies ثبت شده‌اند.

اگرچه سه شرکت با سه نام مختلف به ثبت رسیده است، اما این گزارش نشان می‌دهد که همه از یک مکان فعالیت می‌کنند – یک دفتر حسابداری طبقه بالا در ساختمانی در جنوب دوبلین.

چالش‌های نظارتی

چالش‌های نظارتی ممکن است یکی از عواملی باشد که بایننس را ترغیب کرده است تا به دنبال حوزه‌های قضایی جدیدی برای کار باشد.

علی رغم نداشتن دفتر مرکزی اصلی، بازار اصلی بایننس چین و آسیا است. با این حال، این شرکت اخیراً بخشی از آن بازار را از دست داده است، زیرا اعلام کرد که به دنبال محدودیت‌های دولت چین در اواخر سپتامبر، مشتریان چینی و سنگاپوری اجازه فعالیت در این صرافی را نحواهند داشت.

در اوایل سال جاری، بانک‌های مختلف انگلیسی از جمله بارکلی، HSBC و سانتاندر استفاده از این صرافی را برای مشتریان خود ممنوع کردند.

مشخص نیست که چرا بایننس ایرلند را به عنوان بازار هدف بعدی خود انتخاب کرده است. با این حال، برخی پیشنهاد کرده‌اند که نبود مقررات محدودکننده رمز ارزی و نرخ مالیات پایین در این کشور ممکن است توجه این شرکت را به خود جلب کرده باشد.

 

پیشنهاد مطالعه: معرفی بایننس کوین و توکن BNB

 

Source

https://coiniran.com/?p=47835
دکمه بازگشت به بالا