ایستگاه خبر

محدود شدن فعالیت صرافی بایننس این بار در استرالیا

صرافی بایننس همچنان در حال محدود کردن خدمات خود است. این صرافی ارزهای دیجیتال اخیراً ارائه معاملات آتی، معاملات حق اختیار و توکن‌های اهرم‌دار به مشتریان خود در استرالیا را متوقف کرده است. بر اساس اعلام رسمی روز سه‌شنبه، گام اولیه برای رعایت مقررات محلی برداشته شده است.

این امر به عنوان محدودیتی که قبلاً در استرالیا اعمال شده بود، تمدید شد زیرا ماه گذشته استرالیا از باز کردن حساب‌های جدید برای گزینه‌های معاملاتی‌، محصولات مارجین و توکن‌های اهرم‌دار جلوگیری کرد.

این غول صرافی‌های کریپتو خدمات خود را در ۲۴ سپتامبر متوقف می‌کند، و مشتریان ۹۰ روز مهلت خواهند داشت پوزیشن‌‌های خود را برای محصولات متوقف‌شده کاهش دهند و ببندند. این صرافی به کاربران امکان افزایش یا باز کردن موقعیت‌های جدید را خواهد داد.

پس از تاریخ ۲۰۲۱-۱۲-۲۳ ساعت ۲۳:۵۹ بعد از ظهر (به وقت محلی) کاربران دیگر نمی‌توانند موقعیت خود را به صورت دستی کاهش دهند یا ببندند. پس از آن همه موقعیت‌های باز باقی مانده بسته می‌شوند.

رعایت الزامات در حال حاضر ضروری است

Binance زمانی  قصد داشت خدمات معاملات رمز ارزی را با تقریباً همه ارزهای فیات محلی ارائه دهد، اما اکنون با واکنش شدید مقامات نظارتی روبروست. تنظیم‌کننده‌های متعدد، از حوزه‌های قضایی بزرگ و کوچک، از خدمات بایننس به عنوان خدمات بدون داشتن مجوزهای لازم یاد می‌کنند.

تنظیم‌کنندگان مالی ژاپن اعلام کردند این صرافی در این کشور بدون مجوز فعالیت می‌کند، و ناظران مالی مالزی باعث شدند بایننس از این کشور خارج شود.

تنظیم‌کنندگان استرالیا به‌طور خاص هیچگونه اخطاری علیه بایننس نداده‌اند و تنها هشدار کلی برای همه صرافی‌های رمز ارزی غیرمجاز که به معامله‌گران استرالیایی خدمات ارائه می‌دهند، صادر کرده است.

بایننس در این باره گفته است:

هدف ما ایجاد یک اکوسیستم پایدار در فناوری بلاکچین و دارایی‌های دیجیتالی است. صرافی بایننس از تحولات چارچوب نظارتی صنعت استقبال می‌کند زیرا فرصتی را برای همکاری بیشتر با تنظیم‌کننده‌ها ایجاد می‌کند.

 

پیشنهاد مطالعه: بهترین صرافی‌ ارز دیجیتال ایرانی

 

Source

https://coiniran.com/?p=47601
دکمه بازگشت به بالا