ایستگاه خبر

میلیاردر مکزیکی : فیات را فراموش کنید، به جای آن بیت کوین بخرید

میلیاردر مکزیکی ریکاردو سالیناس پلیگو همیشه یکی از حامیان بزرگ بیت کوین بوده است. این میلیاردر بارها به سرمایه‌گذاران گفته است که با توجه به پتانسیل بیت کوین و اینکه چگونه می‌تواند به عنوان محافظی در برابر تورم عمل کند، روی بیت کوین سرمایه‌گذاری کنند. او بار دیگر آشکارا حمایت خود را از دارایی دیجیتال در یک ویدیوی کریسمس نشان داده است که در آن به سرمایه‌گذاران توصیه کرده است که از فیات دوری کنند و پول خود را در بیت کوین سرمایه‌گذاری کنند.

توصیه‌های مرتبط با بیت کوین برای تعطیلات

این میلیاردر در ویدئویی که در حساب توییتر خود با تقریباً ۱ میلیون دنبال‌کننده منتشر کرد، توصیه‌های مهم برای زندگی و سرمایه‌گذاری ارائه کرد. در این پیام او از دنبال‌کنندگانش خواست تا تسلیم حسادت نشوند و تا وقتی آزادی و نوآوری را دنبال می‌کنند همیشه به خود ایمان داشته باشند. او همچنین توصیه‌های مناسبی در مورد سرمایه‌گذاری در فیات ارائه کرد. وی از دنبال‌کنندگانش خواست که در فیات سرمایه‌گذاری نکنند و توصیه خود را به یک ارز فیات خاص محدود نکرد:

از پول‌های فیات دوری کنید. خواه دلار باشد، یورو یا ین—همه مثل هم‌اند. این پول جعلی و دروغین از کاغذی ساخته شده است و بانک‌های مرکزی بیش از هر زمان دیگری در حال تولید آن هستند.

سپس سالیناس جایگزینی برای فیات ارائه داد. این میلیاردر به سرمایه‌گذاران توصیه کرد که به جای فیات بیت کوین بخرند.

دولت پول شما را می‌دزدد

در توییتی دیگر، این میلیاردر موضع خود را در مورد پول فیات تکرار کرد. این بار با مقایسه قیمت اشیا در سال ۲۰۲۰ با ۹۰ سال پیش. این استدلال در بحث‌های تورمی و میزان کاهش قدرت خرید در قرن گذشته بسیار خوب بوده است، و سالیناس با استفاده از دو تصویر مقایسه قدرت خرید ۲۰ دلار در دو قرن مختلف، این موضوع را در برجسته کرد.

در این توییت وی به دنبال‌کنندگانش هشدار داد که تورم برای دولت ابزاری برای ترساندن و کنترل توده‌ها و همچنین سرقت پول آن‌ها از طریق مالیات است.

او توییت را با هشتگ بیت کوین امضا به پایان رساند و به این دارایی دیجیتال به عنوان راه‌حل این مشکل اشاره کرد.

سالیناس از سال ۲۰۱۳ که اولین بیت کوین خود را خریده بود همیشه یک طرفدار بیت کوین بوده است. در سال ۲۰۱۸، او از آن به عنوان یکی از بهترین سرمایه‌گذاری‌های خود یاد کرد و در یک نقطه گفت این ارز دیجیتال ۱۰ درصد از ثروت او را در اختیار دارد.

Elektra، یک فروشگاه زنجیره‌ای در مکزیک و متعلق به سالیناس است. این فروشگاه اولین فروشکاهی بود که پرداخت با بیت کوین را در مکزیک پذیرفت.

 

پیشنهاد مطالعه: تحلیل آنچین هفتگی ارزهای دیجیتال (۳۰ آذر) – موقعیت سرمایه‌گذاران چگونه است؟

 

Source

https://coiniran.com/?p=49024
دکمه بازگشت به بالا