ایستگاه خبر

Bancor 3 با هزینه‌های کمتر، سپرده‌های نامحدود عرضه می‌شود

بانکور (Bancor)، یک پروتکل معاملاتی غیرمتمرکز جزئیات به روز رسانی نسخه سوم خود (Bancor 3) را در اختیار عموم قرار داده است.

معرفی پروتکل ارتقایافته Bancor 3

بانکور از جزئیات نسخه سوم پروتکل خود با نام «Bancor 3» رونمایی کرده است. در یک بیانیه مطبوعاتی روز دوشنبه، بانکور اولین صرافی غیرمتمرکز DeFi جزئیات نسخه ۳ پروتکل کاملاً اصلاح‌شده و ارتقایافته خود را به اشتراک گذاشت. این ارتقا، کارمزدهای گس را برای معاملات کاهش می‌دهد، محدودیت‌های سپرده‌گذاری در استخرهای نقدینگی را حذف می‌کند، ترکیب خودکار را برای پاداش‌دهی معرفی می‌کند، و از جمله موارد دیگر، یک صفحه اصلی جدید و بهبود یافته را نشان می‌دهد.

در حالی که پروتکل قدیمی بانکور همه معاملات را از طریق توکن بومی BNT صرافی پردازش می‌کرد، «Omnipool» که به تازگی معرفی شده به همه معاملات در شبکه اجازه می‌دهد تا در یک تراکنش تسویه شوند، بنابراین هزینه‌های گس برای معاملات به‌طور قابل توجهی کاهش می‌یابد. از طریق «استخرهای بی‌نهایت»، صرافی محدودیت‌های سپرده در استخرهای سهام را حذف می‌کند و به کاربران امکان می‌دهد بدون منتظر ماندن برای باز شدن فضای جدید در استخرها، نقدینگی خود را به اندازه دلخواه خود سپرده‌گذاری کنند.

Bancor 3 همچنین ترکیب خودکار در جوایز شرط‌بندی و جوایز دوطرفه را معرفی می‌کند و به پروژه های DeFi اجازه می‌دهد به ارائه‌دهندگان نقدینگی را در استخرهای Bancor خود پاداش دهند. این موضوع به ارائه‌دهندگان نقدینگی در صرافی امکان می‌دهد که BNT و توکن‌های بیشتری به دست آورند، و از روز اول در برابر ضررهای دائمی محافظت شوند.

آخرین ارتقاء همچنین به BancorDAO قدرت مدیریت بیشتری بر پروتکل BNT می‌دهد. DAO اکنون می‌تواند رأی دهد و نقدینگی BNT را به دور از عملکرد ضعیف و به سمت استخرهای سودآورتر در بورس هدایت کند، در نتیجه کارمزد بیشتری برای پروتکل دریافت می‌کند.

نیت هیندمن، رئیس بخش رشد پروتکل، در اظهار نظر در مورد آخرین به‌روزرسانی‌ها در یک بیانیه مطبوعاتی، گفت:

در سرتاسر صنعت، موضوع زیان‌های دائمی با غیرقابل استفاده کردن استخرهای نقدینگی توسط کاربران عادی و قابل دسترس کردن تنها برای پیشرفته‌ترین و ثروتمندترین کاربران، اصول اصلی DeFi را تهدید می‌کند. ما باید از تبدیل شدن DeFi به زمین بازی ثروتمندان و تضعییع حقوق دیگران جلوگیری کنیم – و این با بازسازی استخرهای نقدینگی شروع می‌شود.

در نهایت، Bancor 3 دارای پشتیبانی از چند زنجیره و لایه ۲، محافظت از دست دادن دائمی شخص ثالث، مهاجرت با یک کلیک از Bancor V2.1 و سایر پروتکل‌های DeFi و ادغام با Chainlink Keepers برای تسهیل سوزاندن توکن‌هاا خواهد بود.

نسخه کامل Bancor 3 در سه مرحله Dawn، Sunrize و Daylight عرضه خواهد شد که برای اوایل سال آینده برنامه‌ریزی شده است.

 

 

پیشنهاد مطالعه: راه حل هایی برای تایید تراکنش های در انتظار تایید 

 

Source

https://coiniran.com/?p=48534
دکمه بازگشت به بالا