ایستگاه خبر

سرمایه‌گذاری ۱۰۰ میلیون دلاری EMURGO در شبکه‌ی دیفای کاردانو

شرکت بلاک‌چینی EMURGO که بازوی تجاری کاردانو محسوب می‌گردد اعلام داشت که قصد سرمایه‌گذاری ۱۰۰ میلیون دلاری در شبکه‌ی دیفای کاردانو دارد. این بودجه‌ی عظیم در راه تقویت پذیرش کاربری و راهکارهای دیگر مصرف خواهد شد. این خبر در کنفرانس Summit 2021 اعلام شده است.

Ken Kodama، مدیرعامل EMURGO، در توئیتی به این مطلب اشاره نمود. در این توئیت آمده است:

«ما برای تسریع پیشرفت راهکارهای امورمالی غیرمتمرکز، توکن غیرقابل تعویض و آموزش از راه بلاک‌چین ۱۰۰ میلیون دلار در شبکه‌ی کاردانو سرمایه‌گذاری خواهیم کرد.»

وی در ادامه افزود:

«برای اطلاع از شرایط دریافت بودجه‌ و آشنایی با تیم مدیریتی لطفا با ما تماس حاصل کنید. EMURGO قصد دارد تا از سال ۲۰۲۲ یک عملیات اختصاصی در این زمینه را اجرایی کند.»

محبوبیت دیفای برای کاردانو و جامعه‌ی رمز ارز

دیفای یک شبکه‌ی مالی مبتنی بر قراردادهای هوشمند و برنامه‌نویسی پیچیده است که خدمات مالی همتا-به-همتا را به کاربران ارائه‌ می‌دهد. کاربردهای اولیه‌ی دیفای شامل وام‌دهی و تجارت غیرمتمرکز بود اما این خدمات به‌مرور وسعت یافته و سرمایه‌گذاری‌های خرد و وام‌های خودپرداخت را نیز شامل شده است.

اغلب فعالیت‌های دیفای درحال حاضر متمرکز بر بلاک‌چین اتریوم، سولانا، اولنچ (Avalanche) و زنجیره‌ هوشمند بایننس (BSC) است. اکنون نوبت به کاردانو رسیده است تا با عرضه‌ی نخستین قرارداد هوشمند خود به حاضرین این فضا ملحق گردد.

به‌غیر از کاردانو پروژه‌های مشابه دیگری نیز همچون الگورند، فنتوم (Fantom) و کاوا (Kava) نیز در تلاش‌اند تا با توسعه‌ و رونق پروتکل‌های دیفای خود سهمی از این بازار پررونق کسب کنند.

پیشنهاد مطالعه: پنج معیار ارزیابی و مدیریت ریسک در پروژه‌ های دیفای (Defi Metrics)  

Source

https://coiniran.com/?p=47672
دکمه بازگشت به بالا