ایستگاه خبر

راه‌اندازی سیستم معاملات کریپتو توسط بزرگترین کارگزار تجارت بین المللی دنیا

TP ICAP بزرگترین کارگزار تجارت بین المللی دنیا، روز سه‌شنبه از راه‌اندازی یک سیستم معاملات کریپتو با همکاری واحد نگهداری دارایی‌های دیجیتال Fidelity Investments و Standard Chartered خبر داد.

بر اساس گزارش‌ها، این شرکت با این سرمایه‌گذاری سعی در ایجاد سیستم معاملات کریپتو مشابه دارایی‌های سنتی مانند اوراق قرضه، سهام و ارز در حوزه رمز ارزها دارد. این پلتفرم زیرساخت‌های پس از تجارت را با مجموعه‌ای از متولیان دارایی‌های دیجیتال، با اجرا و پرداخت‌های جداگانه ارائه می‌دهد، بنابراین ریسک را برای سرمایه‌گذاران سازمانی کاهش می‌دهد.

از آنجا که این پلتفرم منتظر تأیید سازمان رفتار مالی [FCA] است، در ابتدا فقط بیت کوین را به لیست خود اضافه می‌کند و بعد با اضافه کردن اتریوم و سایر رمز ارزها فعالیت‌های خود را گسترش می‌دهد.

این شرکت در سال ۲۰۱۹ معاملات آتی و آپشن‌های بیت کوین را در صرافی تجاری شیکاگو (CME) راه‌اندازی کرد و در ادامه برای ارائه محصولات مشتق‌شده دیگر از جمله مبادلات بازده کل و قراردادهای آتی غیرقابل تحویل تلاش می‌کند.

این اطلاعیه از سوی این شرکت کارگزاری طبق ضوابط نظارتی دقیق اعلام شده در کشورهای مختلف پیرامون رمز ارزها و مشاغل مرتبط فعالیت می‌کند. علاقه سرمایه‌گذاران نهادی سال گذشته هنگامی که بیت کوین در روند افزایشی بود، رشد چشمگیری داشت. اخیراً، MicroStrategy سرمایه‌گذاری ۴۸۹ میلیون دلاری بیت کوین را به‌عنوان بخشی از استراتژی «خرید در افت قیمت» اعلام کرد. با این حال، سایر مؤسسات با توجه به نوسانات فعلی، نسبت به بیت کوین محتاط هستند.

 

پیشنهاد مطالعه: وضعیت حال حاضر بازار بیت کوین: رشد قیمت یا کاهش قیمت؟ – تحلیل

 

Source

https://coiniran.com/?p=46282
دکمه بازگشت به بالا