ایستگاه خبر

مدیرعامل Agnico Eagle ابراز داشته که بیت کوین هرگز جایگزین طلا نخواهد شد!

شان بوید (Sean Boyd) که مدیرعامل Agnico Eagle است، فکر نمی‌کند که بیت کوین تهدیدی برای طلا باشد. Agnico Eagle یک شرکت کانادایی است که از پیشگامان تولید طلا در جهان است. او معتقد است که این فلز پر زرق و برق هرگز توسط نسخه دیجیتال خود جایگزین نخواهد شد. اگرچه بوید اعتراف کرده که بیت کوین رقیب طلا است، اما او معتقد است که نقدینگی بیت کوین بسیار پایین است. او معتقد است که طلا بازاری بزرگ و نقد است که هزاران سال است که موجود است. او همچنین اشاره کرده که بانک‌های مرکزی سراسر جهان طلا را به ذخایر خود اضافه کرده‌اند.

اگرچه اینک حجم بازار بیت کوین تنها کسری از حجم بازار طلا است، اما بیت کوین با سرعت زیادی در حال نزدیک شدن به حجم بازار طلا است. حجم بازار پادشاه رمز ارز‌ها اخیرا به ۹۰۰ میلیارد دلار رسیده است، این در حالی است که حجم بازار طلا بیش از ۱۰ ترلیون دلار است. امروزه می‌بینیم که شرکت‌هایی مانند تسلا، بیت کوین را به عنوان ارز ذخیره خود قبول می‌کنند، اینها همگی نشان از این دارند که بیت کوین به عنوان رقیب جدی طلا دیده می‌شود.

بیت کوین همچنان در حال ثبت قله‌های جدید است و این در حالی است که طلا اخیرا چندان عملکرد مطلوبی نداشته است. در حال حاضر، ارزش یک بیت کوین برابر با ۲۶ اونس طلا است. طرفداران بیت کوین معتقدند که این دارایی دیجیتال دارای مزیت‌های زیادی به نسبت طلا است. از جمله این مزیت‌ها می‌توان به دیجیتال بودن و انتقال آسان، تقسیم‌پذیری و غیره اشاره کرد.

نظر شما چیست؟ آیا با اظهارات مدیرعامل Agnico Eagle موافق هستید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=43743
دکمه بازگشت به بالا