ایستگاه خبر

جامعه Acala در حال بحث درباره سوزاندن حدود ۱.۳ میلیارد دلار توکن

جامعه Acala برای کمک به استیبل کوین خود برای بازیابی برابری دلار پس از حمله آخر هفته، سوزاندن توکن‌ها را پیشنهاد کرده است.

آکالا می‌تواند برای بازگرداندن ارزش استیبل کوین خود به ۱ دلار، توکن‌هایش را بسوزاند.

در پیشنهادی که در ۱۵ آگوست منتشر شد، عضو انجمن Dotverse پیشنهاد یک رفراندوم را برای تصمیم‌گیری در مورد سوزاندن بخشی از عرضه استیبل کوین وابسته به دلار آمریکا ارائه کرد.

اگر رفراندوم رأی مثبت بیاورد، با بازگرداندن آن وجوه به پروتکل هونزون، ۱.۳ میلیارد دلار آمریکا که به اشتباه ضرب شده بود، می‌سوزند. همچنین ۴.۲ میلیون دلار آمریکا که هنوز در استخر پاداش iBTC/aUSD هستند را هم می‌سوزاند. در این پیشنهاد به جامعه Acala آمده است:

«این اقدام به حل مشکل، بازگرداندن پیوند دلاری aUSD، و از سرگیری عملیات Acala کمک می‌کند».

سکه‌سوزی حمایت نسبی جامعه را به دست آورده است. با این حال، برخی از کاربران تمایل خود را به کسب اطلاعات بیشتر را قبل از تصمیم‌گیری ابراز کرده‌اند. یکی از افراد مرتبط با این پروژه، Bette7، تأیید کرد که «در تلاش برای جذب سرمایه‌اند» تا به پروسه بازیابی کمک کند.

آکالا، ۱۴ آگوست، از طریق یک باگ مورد سوء استفاده قرار گرفت که به مهاجم اجازه داد معادل ۱.۳ میلیارد دلار آمریکا (۱.۳ میلیارد دلار) توکن ضرب کند. مهاجم آن توکن‌ها را با ارزهای دیجیتال مختلف، از جمله توکن بومی ACA پروژه، مبادله کرد.

این رویدادها باعث شده است که ارزش استیبل کوین آکالا (aUSD) به صفر برسد. علاوه بر این، شبکه Acala در حال حاضر مسدود است.

Acala تصمیم دارد به‌عنوان یک هاب DeFi برای پولکادات خدمت کند و aUSD به عنوان یک استیبل کوین واقعی برای پولکادات و بلاکچین‌های مرتبط عمل می‌کند. به این ترتیب، لازم است پروژه برای از سرگیری فعالیت، استیبل کوین خود را احیا کند.

آکالا اولین استیبل کوینی نیست که امسال با یک بحران عمیق مواجه شده است. ترا که با کاهش ارزش کوین TerraUSD خود در ماه مه روبرو شد، به طور مشابه یک توکن‌سوزی را پیشنهاد کرد. با این حال، آن راه حل و راه حل‌های دیگر شکست خوردند و این دارایی در نهایت سقوط کرد.

 

پیشنهاد مطالعه: توکن‌سوزی (Token Burning) یا سوزاندن توکن به چه معناست؟

 

Source

https://coiniran.com/?p=57072
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x