ایستگاه خبر

شروع فعالیت نسخه سوم Aave

اوه (Aave) به‌روزرسانی نسخه سوم خود را فعال کرده است. این ارتقاء در ابتدا روی Polygon ،Fantom ،Avalanche ،Arbitrum ،Optimism و Harmony with Ethereum اجرا خواهد شد.

Aave نسخه سوم را معرفی کرد

Aave، یکی از بزرگترین پروتکل‌های مالی غیرمتمرکز با بیش از ۱۱ میلیارد دلار ارزش کل قفل شده، نسخه سوم خود را راه‌اندازی کرده است.

تیم توسعه‌دهنده این پروتکل محبوب وام‌دهی در یک بیانیه مطبوعاتی در روز چهارشنبه از این به‌روزرسانی خبر داد. Aave V3 بر بهبود کارایی و امنیت تمرکز دارد و در عین حال تجربه کاربری بهتری را از طریق یک رابط جدید ارائه می‌دهد. این تیم می‌گوید که کاربران از جریان‌های تراکنش واضح‌تر و زمان بارگذاری سریع‌تر بهره خواهند برد و این پروتکل در طیف وسیعی از محصولات پرکاربرد DeFi از جملهInstadapp ،Debank ،۱inch ،ParaSwap، Zapper ،DeFi Saver و Zerion ادغام خواهد شد.

مهمتر از هر چیز، این به‌روز‌رسانی به کاربران اجازه می‌دهد دارایی‌ها را در شبکه‌های مختلف جابجا کنند. به عبارت دیگر، شخصی با موقعیتی در Aave V3 در Arbitrum می‌تواند تصمیم بگیرد که نقدینگی خود را به Optimism منتقل کند. Aave V3 همچنین صرفه‌جویی در هزینه گس، بهره‌وری بهبودیافته برای وام‌گیرندگان، و سایر ویژگی‌های طراحی‌شده برای محدود کردن ریسک را ارائه می‌دهد. این به‌روز‌رسانی همچنین ویژگی‌هایی را اضافه می‌کند که به طور خاص برای بهینه‌سازی تجربه کاربری در لایه ۲ اتریوم طراحی شده‌اند.

پروتکل به‌روز‌شده در ابتدا روی شبکه‌های Polygon ،Fantom ،Avalanche ،Harmony و Layer 2 Optimistic Rollup Arbitrum و Optimism راه‌اندازی می‌شود. همچنین قرار است در آینده در شبکه اصلی اتریوم نیز مستقر شود.

Sandeep Nailwal، یکی از بنیانگذاران پلیگان، گفت که این به‌روزرسانی «یک نقطه عطف بزرگ» بود و افزود که «مأموریت [Polygon] برای رساندن DeFi به صدها میلیون نفر بعدی را بیشتر می‌کند.»

بنیانگذار و مدیر عامل Aave استانی کولچوف نیز در این مورد با Crypto Briefing صحبت کرد و گفت نسخه سوم برای «مقیاس‌پذیری، زنجیره متقابل و کاهش ریسک» بهینه‌سازی می‌شود.

 

پیشنهاد مطالعه: معرفی پروتکل آوه (Aave)

 

Source

https://coiniran.com/?p=50281
دکمه بازگشت به بالا